Ocena kierowcy - Opel Corsa E Hatchback 5d

Piotrek, 5 lat temu
Silnik 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Rok produkcji 2018
Opel Corsa E Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Corsa E 1.4 LPG to przede wszystkim tani samochód, który całkiem dobrze się prezentuje, szczególnie na felgach 16 calowych. System Android Auto sprawia, że człowiek bardziej przychylnie patrzy na wady tego pojazdu i cieszy się multimediami. Wersja Color Edition sprawia, że w środku jest przyjemnie, skórzana kierownica, kubełkowe fotele, tempomat. Dla mnie przekreśla ten samochód widoczność do przodu, szerokość słupków A jest nie do przyjęcia, tak duże martwe pole w samochodzie miejskim powinno być niedopuszczalne. Kupiłem samochód bardzo korzystnie, dlatego go mam, ale na normalnych warunkach nigdy bym się na taki nowy pojazd nie zdecydował.
Prosty,cichy, nie ma się do czego przyczepić. Dla mnie zdecydowanie za słaby po przesiadce z dużo mocniejszego samochodu.
Brakuje szóstego biegu przez co w trasie rośnie znacząco spalanie przy wyższych pędkościach
Zaprojektowany bardziej w stronę komfortu niż właściwości jezdnych. Jak dla mnie to projektował go wróg motoryzacji, nie czuć zespolenia z drogą.
Ładny wygląd, nic się nie dzieje, ale samochód ma 3 miesiące.
Do przodu dramat! Tak szerokie słupki A w samochodzie miejskim to nieporozumienie. Trzeba bardzo uważać na przy przejściach dla pieszych, bo martwe pole jest ogromne.
Za krótkie siedzisko, nie można zająć idealnej pozycji za kierownicą, a mam jedynie 172 cm wzrostu. Wszystkie przełączniki rozmieszczone intuicyjnie.
Jest naprawdę dobrze. Brakuje mi automatycznej klimatyzacji, ale akurat taką wersję mogłem kupić w dobrej cenie.
Lepiej bym tego nie rozplanował, w końcu to mały samochód.
Wyciszenie na wysokim poziomie, nawet przy prędkości 160 km/h jest dobrze.
Jak na razie brak usterek. Instalacja gazowa sprawia, że eksploatacja jest naprawdę tania. W przyszłości drożej nie będzie, bo ceny części są na niskim poziomie.
brak
brak