Lista ocen Opel Corsa E (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wtwgplt
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Ponownie oceniam tę kategorię bardzo wysoko. To chyba jedna z najlepszych opcji na rynku. W Oplu można dostać spore rabaty (6TPLN od cennika przy obu Corsach dostałem, a wiem że są lepsi). Za Corsę E 1.4 75KM Enjoy + radio z bluetoothem + wydłużona o dwa lata gwarancja + lakier metalik + dywaniki i chlapacze tył/przód - 46TPLN. Auto nowe nie z wyprzedaży, miesiąc od wyprodukowania. Auto z normalnym, niewysilonym, czterocylidrowym silnikiem....
~adikol516
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Myślę że samochód kosztuje podobnie jak inne samochody z segmentu B, choć na pewno nie jest najtańszy w tym segmencie. Jednak warto wspomnieć, że wnętrze jest naprawdę ładnie, nowocześnie i dobrze wykończone. U góry deski rozdzielczej znajduje się miękki materiał, plastiki nie trzeszczą (w moim modelu nie trzeszczy ta część, która na video teście - może to naprawili:) ). Zegary wyglądają bardzo ładnie, wyświetlacz między nimi z białym...
~bambik
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Opel generalnie się ceni. Podejrzewam, że w tej cenie można otrzymać poważne oferty od konkurencji. Jednak autko jest naprawdę niezłe. Chociaż troszkę drogie. Gdyby obniżyć cenę do mniej niż 40 tys zł - byłaby to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Natomiast używka w dobrym stanie i w dobrej cenie - podejrzewam, że inna bajka - na pewno warto.
~Lux
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Daję 4 gwiazdki dlatego, że Corsy po prostu nie są tanie. Kiedy 5 lat temu kupowałem używaną Corsę D w takim samym wieku i z podobnym przebiegiem, zapłaciłem ponad dwukrotnie mniej. Generalnie w cenie Corsy E można kupić Passata, albo i Tiguana, ale będą to auta generujące już ogromne koszty.
~PiotrekM
Hatchback 3d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Powiem szczerze to mój pierwszy opel. Wszystko mi sie podoba jakość wykończenia wnętrza itp. Gdyby nie wady o których wspomniałem wyżej następnym autem jakie bym kupił byłby opel.. ale po tym co mnie spotkało na pewno nie... za duzo wad jak na tak nowe auto (szyba, silnik, biegi,wentylacja)
~Wtwgplt
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Myślę, że corsa to na prawdę najlepszy stosunek jakości do ceny. Cennikowo nie wygląda tak atrakcyjnie, ale można wynegocjować duże rabaty. Ja kupiłem corsę Enjoy + kierowncia wielofunkcyjna + kolor metalik za 43 tys. Do tego dywaniki gumowe, mata do bagażnika i tylne chlapacze.
~Piciu
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Na początku 2018 r. samochód z wyprzedaży rocznika 2017 kosztował 45 tys PLN. To był chyba najtańszy z fabrycznym LPG dostępny wtedy na rynku. Teraz w 2022 o takich cenach możemy pomarzyć. Za tę cenę bardzo fajne auto.
~Marcin
GSi 1.4 Turbo 150KM 110kW
Ta wesja z uwagi na całokształt kosztuje więcej niż pozostałe wersje ze słabszymi silnikami, a jakość mogę za bardzo dobrą. przy przebiegu 120 tyś km nie widać sladów zużycia wnętrza, nic nie skrzypi podczas jazdy.
~gdubicki
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Zakup uważam za udany. Jeśli cena za wersję Enjoy oscylowałaby wokół 40 tys. to Corsa wymiotłaby cała konkurencję. Pełnowartościowy silnik, dobre wyposażenie wnętrza robią dobre wrażenie. Wykonanie auta wygląda na trwałe.
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Autko posiada idealny stosunek ceny zakupu do jakości/awaryjności i kosztów eksploatacji. Nie traci też na wartości tak mocno jak auta na F.