Lista ocen Opel Corsa F (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artrur
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Kierowca i pasażer z przodu mają luksusowe warunki. Na moim przykładzie dwie dorosłe osoby o wzroście 175 i 169 cm "jest bosko" Jeżeli chodzi o tył, przez ostatnie 12 lat wiozłem pasażerów dosłownie kilka razy, np. z imienin. Mogę jedynie wyrazić opinię: codziennie wożę na tylnej kanapie mojego psa (8 kg.) na dystansie 15 km i widzę, że jest zadowolony.
~Mikołaj
Hatchback 5d 1.2 Turbo 100KM 74kW
Przód bez zarzutu. Tak jak pisałem wyżej mając 1,90m wzrostu mieszczę się z przodu i nie odczuwam dyskomfortu. Tył przy odsuniętych na maksa fotelach przednich przeznaczymy na zakupy albo dla małych dzieci. Samochód polecam rodzinom z małym dzieckiem, dla singli lub par. Bagażnik odpowiednio adekwatny wielkościowo do segmentu (coś ponad 300l)
~Szeki
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Kiedyś miałem matiza, teraz jest lepiej, i oktawię III gdzie nie mogłem pogłaskać psa na tylnym siedzeniu. Tu jest optymalnie.
~Jean_Pierre
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Przód bardzo dobrze. Z tyłu fotelik dla wnuka dobrze się komponuje dzięki temu że oparcie jest zagłębione.
~Kowalski
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
z przodu 2 dorosłych wejdzie bez problemu a tył to bardziej z przeznaczeniem dla dzieci.
~Kowalski
~Ana
Hatchback 5d 1.5 Diesel 102KM 75kW
Maly samochód głównie dla kobiet ale nie da się nacisnąć sprzęgła w obcasie....
~Korsarz
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
W dowodzie miałem napisane "wysoki" 177 cm. Zatem dla wysokich to prawie limuzyna.
~Davor
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
W mojej ocenie bardzo dużo miejsca z przodu. Tył nie istotny.
~Gregor
Hatchback 5d 1.2 Turbo 100KM 74kW
Trochę malo miejsca na nogi z tylu ale to w końcu miejski kompakt.