Oceny Opel Grandland X SUV

Oceny Opel Grandland X SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Grandland X SUV

~dako
Opel Grandland X
Auto dość wygodne, ładne, silnik 1.2 raczej na miasto niż na dłuższe trasy, mało ekonomiczny, jazda na trasie optymalnie 120-130km/h, auta takie w rodzinie mamy dwa, w obydwóch już naprawiane były przednie drzwi kierowcy bo się opuściły, (tandetne śruby?) w moim byłem już po 6 m-cach na wymianie oleju bo tak komputer stwierdził ?!?, w drugim już drugi raz alert uszkodzenia silnika, ponowna wizyta w ASO!!!! Strach pomyśleć co dalej. Ogólnie...
~Jurek
Opel Grandland X
Moje wrażenie jako samochód pozytywne, świetnie się prowadzi, widoczność dzięki dużym bocznym lusterkom rewelacyjna. Pozostałe elementy silnik, karoseria i naprawy za wcześnie na rzetelną opinię. Niepokój budzi tylko filtr cząsteczek stałych GPF a poziom oleju w silniku, a co za tym idzie silnik jak całość, w dłuższym okresie użytkowania, zobaczymy. Silnik jest czterocylindrowy a czasami mam wrażenie że pracują trzy cylindry.
~Grzegorz
Opel Grandland X
samochód jest ok, ale... 1 widoczność do tyłu jest kiepska, parkowanie jest męczące i bo często trzeba używać kamery cofania 2 trzeszczą boczki drzwi 3 skrzynia biegów długo reaguje na gwałtowne wciśnięcie pedału gazu
~JGB
SUV 1.6 Diesel 120KM 88kW
Opel Grandland X
Auto dobrze wykonane, na razie po 4 tys. nie ma żadnej usterki, ciche, dość dobry komfort jazdy. Kamera 360 bardzo ułatwia manewrowanie w warunkach ograniczonej widoczności. System Start/Stop trochę denerwujący i wyłączyłem.
~Kamil
Opel Grandland X
Autko mi się podoba, cieszy oko, ma agresywny kształt.
~Jurek
Opel Grandland X
Słaby lakier i mało odporne elementy z tworzywa sztucznego, trudne do umycia i utrzymania w czystości. Serwis który sprawia wrażenie czasami że wykonuje swoją pracę z łaski i pogrywa sobie.
~Tomek
Opel Grandland X
Bardzo wygodne, dobrze wyciszone auto z dużym bagażnikiem.
~joseph
Opel Grandland X
Witam Samochód Fajny ale są punkty które można było lepiej zrobić za 130 tyś zł .
~Coniak
Opel Grandland X
nie jest wcale takie tanie auto, a jednak, w środku, sporo niedoróbek. (Stosunek jakość/cena)
~maciej_litwinski
Opel Grandland X
3 cilindry pracują cichutkie i bardzo żwawo się zbierają jeśli dusisz na gas... Plus (Silnik)
Opel Grandland X SUV