Lista ocen Opel Insignia II Grand Sport (32) - Karoseria

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UTK2011
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Lakier oczywiście ekologiczny jak w każdym nowym aucie rysuje się od samego patrzenia. Oczywiście po zakupie nawoskowałem jednym z lepszych twardych wosków, ale i tak, są widoczne rysy staram się myć tylko bezdotykowo, ale czasem jak mróz na zewnątrz trzeba umyć w automatycznej mimo że najlepszy program i szczotki tylko piankowe to rysy powstają. Niestety to już nie te same lakiery co kiedyś.
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Dla mnie stylistycznie super. Mam wersję Elite + kilka opcji extra, więc razem z reflektorami Iedowymi Intellilux i przyciemnianymi szybami, chromami i kolorem rouge brown robi wrażenie. Lakier o tyle ciekawy, że w zależności od pory dnia i słońca zmienia się od ciemnego bordowego po głęboki brąz. A przy okazji nie jest biały lub czarny jak 70% samochodów.
~Agassi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Ładna sylwetka i wygląd. Lakier, szczególnie w ciemnych kolorach bardzo podatny na zarysowania. Opel nie przewidział niestety opcji automatycznego zamykania klapy bagażnika w wersji Grand Sport i to chyba jeden z najbardziej przeszkadzających mankamentów - trzeba dużej siły aby skutecznie trzasnąć klapą!
~maku
Grand Sport 1.6 Turbo 200KM 147kW
Kwestia gustu, ale w tej klasie trudno znaleźć coś ładniejszego i bardziej drapieżnego ;) Na delikatny minus, że czarne plastiki koło szyb bocznych dość szybko łapią mikrorysy od mycia szczotką, nawet dość delikatnego.
~MichuB
Grand Sport 1.6 CDTI 136KM 100kW
bardzo miękki lakier, rysujący się od patrzenia. Karoseria jest cienka, kasztan spadający na słupek D wgniótł się o 5mm i nie wrócił do stanu pierwotnego. Podobne wgniotki na dachu i na klapie bagażnika
~Waldi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mam 3 warstwowy lakier biały i jest ok. Nic nie piszczy I nie trzeszczą. Jedynie słabo wygłuszone nadkola co przy większych prędkościach da się usłyszeć w kabinie. Nie ma tragedii ale trochę słychać koła.
~TDG
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
bardzo ładnie narysowana linia, zdecydowanie lżejszą kreską niż poprzedni model którą też jeździłem. brak stuków czy trzasków. jedynie system otwierania tylnej klapy bez rączki jakiś mało przemyślany.
~PiDżej
Grand Sport 2.0 CDTI 210KM 154kW
Wspóczesny "lakier", odpryski po jeździe autostradowej. Po 90000 km szyba "wypiaskowana" maską podobnie. Trzeba zabezpieczyć maskę, zderzak. Szybę wymienić. Blachy jak na razie ok.
~Koenigsegg
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Dla karoserii kupiłem ten samochód. Piękna linia; opadający dach; masywna sylwetka na 18 felgach opona 245/45/18 na prawdę robi robote. Bardzo ładny samochód
Dziennik kosztów dla Opel Insignia II Grand Sport
6,3
~Michał
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Odporny lakier. Brak oznak korozji po 3 latach. Cienka blacha drzwi, dachu, podłogi rezonuje podczas jazdy. Auto jest głośne.
Opel Insignia II Grand Sport