Lista ocen Opel Insignia II (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rambo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Z przodu i z tyłu pełen komfort. Zwłaszcza miejsce na nogi z tyłu robi wrażenie podobne jak w Superbie (podobno Opel jest dłuższy od Superba). Tylna kanapa jest wystarczająco szeroka dla 3 "zwyczajnych pasażerów. Może przeszkadzać jedynie dość duży tunel środkowy z tyłu. Bagażnik jest wystarczający aczkolwiek brakowało mi w nim podczas wyjazdu na wakacje gniazda 12V.
~kspr
Sports Tourer Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Wystarczająco dużo miejsca dla 4 osób. Fotel kierowcy nawet w wersji Elegance dysponuje szerokim zakresem regulacji, co pozwala znaleźć optymalną pozycję za kierownicą. Jako rodzic trójki dzieci mogę narzekać na brak mozliwości montażu trzech fotelików na tylnej kanapie, jednak to jest niemozliwe w przypadku większości samochodów typu kombi.
~UTK2011
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Z przodu i z tyłu mnóstwo miejsca. Miejsca na nogi z tyłu naprawdę dużo miałem superba i myślałem, że tam jest dużo miejsca, ale tutaj to rewelacja. dla 3 pasażerów może przeszkadzać duży tunel środkowy z tyłu, ale przy napędzie 4x4 pewnie musi taki być. Bagażnik jest pojemny przydało by się jakieś gniazdko wewnątrz i jeszcze jedna lampka.
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
ogólnie ok, z przodu mogłoby być trochę więcej miejsca na nogi. I te plastiki niemiłe w dotyku - powinno być więcej miekkich elementów w wykończeniu auta, szczególnie w okolicach tunelu środkowego. Opierając nogę o te plastiki... Ale z tyłu to klasa sama w sobie. Mam 194cm wzrostu i czuję się na tylnym siedzeniu swobodnie.
~Agassi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Samochód bardzo wygodny i obszerny w środku. Kierowca i pasażerowie znajdą tu dużo miejsca dla siebie. Rewelacją są w wersji Elite są bardzo wygodne fotele dające możliwość regulacji w różnych płaszczyznach, doskonale trzymające podczas jazdy. Fotel kierowcy posiada opcję masażu kręgosłupa lędźwiowego.
~marcjan
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Mnóstwo miejsca. za przednimi fotelami mam wrażenie, że zmieści się kineskopowy telewizor. Dopiero po zakupie w codziennym użytkowaniu zauważyłem, że opadająca linia dachu z tyłu utrudnia posadzenie dziecka w foteliku. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Dopiero w tym aucie zwróciłem na to uwagę.
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Super - porównywalna ze Skodą Superb, więc jedna z większych w klasie. Mam 180cm wzrostu i jak siadam za fotelem kierowcy (ustawionym pod mój wzrost) to przed kolanami mam jakieś 25cm luzu do oparć foteli i około 7cm nad głową. W Passacie i Mondeo bez porównania.
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Dużo miejsca z przodu, dużo miejsca z tyłu, dużo miejsca w bagażniku. Po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń zakrawa na małego dostawczaka. Przesunąwszy przednie fotele poza sferę komfortu przewoziłem kanapę długości 2m13cm.
~Krzysztof
Grand Sport 1.5 Turbo 140KM 103kW
Mam 183cm wzrostu i naprawdę nie ma co narzekać. Spokojnie zajmuję wygodna pozycję za kierownicą i za mną też jest sporo miejsca. Z tyłu na kanapie 3 dorosłe osoby nie będą czuły się wygodnie.
~Marcin
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Bardzo dużo miejsca. Wygodnie i ergonomicznie. Trzy schowki w zasięgu ręki kierowcy. Schowek w desce od strony pasażera trochę za mały. Przyjemne ledowe oświetlenie detali, deski i drzwi.