Lista ocen Opel Insignia II (55) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~UTK2011
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Wentylowane i podgrzewane fotele przednie, podgrzewana tylna kanapa, podgrzewana kierownica, klimatyzacja dwustrefowa, ogrzewanie postojowe sterowane z pilota. Wszystko działa jak należy. Ogrzewanie postojowe użytkuję pierwszy raz w aucie super komfort wchodzić rano do rozgrzanego samochodu jak wiozę dzieciaki do szkoły.
~Janusz
Sports Tourer 1.5 Turbo 165KM 121kW
Klimatyzacja ma lekkie kłopoty z szybkim schłodzeniem wnętrza, ale potem utrzymuje dobrze zadaną teperaturę. Trochę za łośny jest szum z nawiewów i niewygodne jest ich zamykanie - w poprzedniczce było to lepiej roziwązane niezależnym pokrętłem przy każdym nawiewie. Ogrzewanie jest OK.
~foreks
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Szkoda, że nie mogę sam ustawić sobie nawiewu na 100%. Zawsze choćby minimal ie steruje tym komputer. Czyli wyłączam klimę, a ona sama się włącza czasami, kiedy ja chcą ją dosuszyć. Do tego pomiędzy 20' a 21' jest różnica taka, że albo mrozi, albo gorąc. brakuje gradacji co 0,5.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Klimatyzacja działa prawidłowo, choć mogła być z ustawieniem z dokładnością do 0,5 C a nie 1,0 C. Ogrzewanie kierownicy działa bardzo szybko. Po kilkunastu sekundach jest już ciepła. Wentylacja foteli działa lepiej niż w poprzedniku. Na maks. mocy nie ma już wibracji fotela.
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Dobrze grzeje i dobrze chłodzi. Ogrzewanie kierownicy to dla mnie odkrycie - korzystam przez cały rok oprócz lata. Oprócz tego grzana przednią szyba, grzanie foteli przednich i tylnej kanapy, oraz wentylowanie przednich foteli. Nie wiem czego chcieć więcej.
~Agassi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
W mojej wersji same plusy. Ogrzewana przednia szyba, podgrzewane fotele i kierownica to rozpieszczacze które szczególnie w zimie ułatwiają życie. Dwu strefowa klimatyzacja i wentylacja foteli to również zalety tego auta.
~marcjan
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Przy mrozie auto nagrzewa się szybko. Nie ma problemu z parowaniem szyb itp. Sterowanie wentylacją bardzo proste. Minusem jest głośny nawiew. Jedynie na minimum jest cichy. Wyższe prędkości nawiewu są już głośne.
~Rambo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Podgrzewana kierownica, podgrzewane fotele, podgrzewana przednia szyba, dwustrefowa klimatyzacja, która sprawdziła się w Chorwacji przy 40 stopniach. Bez zarzutu. Brakuje chłodzonego schowka w mojej wersji (niby najwyższa).
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Trochę głośne nawiewy - cały czas słychać lekki szum. Poza tym klima, podgrzewane fotele, kierownica i przednia oraz tylna szyba (pakiet zimowy) nie pozwalają narzekać :)

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Waldi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
W wersji z siedzeniami skórzanymi, grzanymi i wentylowanymi z AGR są genialne. Ogrzewanie środka wspierane elektrycznie działa błyskawicznie.