Lista ocen Opel Insignia II (5)

~maku
Grand Sport 1.6 Turbo 200KM 147kW
Samochód posiadam od dwóch miesięcy, ale przejechałem nim już 10k km, w tym jedną długą trasę do Włoch i spowrotem. Wersja wyposażenia to Elite z kilkoma dodatkami: - wyświetlacz HUD (rewelacja, super czytelny z dobrą rozdzielczością) - ekran pomiędzy zegarami (tak naprawdę trochę gadżet, ale według mnie zwiększa czytelność i łatwość obsługi komputera), - ----pakiet OPC z podgrzewaną i spłaszczoną u dołu kierownicą (rewelacja, zwłaszcza...
~Jedrol
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Przesiadka z Astry K, subiektywnie - komfort jazdy wzrósł dwukrotnie. Narazie przejechałem 1500km, cześciowo po Niemieckich autostradach, więc za dużo nie mogę powiedzieć. Kolejną opinię wystawię za kilka tysięcy kilometrów.. przedemną jeszcze test prędkości maksymalnej :-)
~MeHow
Grand Sport 1.6 Turbo 200KM 147kW
Bardzo wygodne, duże i dynamiczne auto ze świetną trakcją. Irytujące było częste wypalanie się filtra cząstek stałych ale przeszło po 1,5 roku :-). Bardzo wygodne dla wysokich osób. Nic nie trzeszczy w środku. Idelane na długie trasy
~Jedrol
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Jak pisałem wcześniej tak zrobiłem, parę tysiecy więcej na liczniku i mogę wystawić kolejną opinię.
4,1
~Mariusz
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Na razie jestem zadowolony za auta.Zobaczymy co bedzie po rocznym uzytkowaniu (troche martwi mnie ten filtr GPF i zastanawiam sie dlaczego Opel zrezynowal z tego silnika raptem rok po wprowadzeniu na rynek) .