Lista ocen Opel Insignia II (5)

~foreks
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Najlesze D dziś za te pieniądze. Duże, ładne, tanie, wyposażone nawet w wersji bazowej, prowadzi się świetnie, zawieszenie wzorowe. Prywatnie nie wiem, czy kupiłbym, ale na służbowe nie ma lepszego dziś. W środku dobre wykonanie - bazowa konkurencja oferuje zdecydowanie bardziej siarczyste wnętrze i plastik. Update po 60k km: dalej super auto. Z wad? Inne egzemplarze w firmie zaczynają się lekko psuć, boczek od łokcia wgnieciony i na stałe.
~MichuB
Grand Sport 1.6 CDTI 136KM 100kW
Najprzyjemniejszy samochód jakim miałem okazję jeździć jako kierowca. Limuzyna pełną gębą. Jest bardzo długi, pasażerowie mają pełno miejsca na nogi i dla siebie. Bagażnik niby tylko 500l, ale na oko nie idzie odróżnić co ma większy kufer Insignia, Mondeo czy Passat
~Szymon_sz
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Z zewnątrz samochód jak na klasę średnią wygląda zaskakujaco dobrze, jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to pasek chromu który idze nad oknami, po słupku a potem do tylnych świateł, w czarnym auto wygląda troche jak karawan. Silnik 136km całkwiem żwawy, chociaż można mieć zastrzeżenia co do jego wygłuszenia. Poza tym ma przyjemny dzwięk, ekonomia jak to dieslu jest dobra. Po mieście jeden bak paliwa średnio wytarcza na jakieś 800-900 km. w...
2,4
~Ben
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Chyba najgorsze auto jakie miałem ,liczba różnych drobnych awarii oraz wymiana skrzyni biegów (automat) przy przebiegu 90000 nie do zaakceptowania.Samochod bardzo złe wyciszony,głośna praca zawieszenia.Na pewno jest to mój ostatni Opel
~EC
Grand Sport 1.6 CDTI 136KM 100kW