Lista ocen Opel Insignia II Sports Tourer (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janusz
Sports Tourer 1.5 Turbo 165KM 121kW
Klimatyzacja ma lekkie kłopoty z szybkim schłodzeniem wnętrza, ale potem utrzymuje dobrze zadaną teperaturę. Trochę za łośny jest szum z nawiewów i niewygodne jest ich zamykanie - w poprzedniczce było to lepiej roziwązane niezależnym pokrętłem przy każdym nawiewie. Ogrzewanie jest OK.
~foreks
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Szkoda, że nie mogę sam ustawić sobie nawiewu na 100%. Zawsze choćby minimal ie steruje tym komputer. Czyli wyłączam klimę, a ona sama się włącza czasami, kiedy ja chcą ją dosuszyć. Do tego pomiędzy 20' a 21' jest różnica taka, że albo mrozi, albo gorąc. brakuje gradacji co 0,5.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Klimatyzacja działa prawidłowo, choć mogła być z ustawieniem z dokładnością do 0,5 C a nie 1,0 C. Ogrzewanie kierownicy działa bardzo szybko. Po kilkunastu sekundach jest już ciepła. Wentylacja foteli działa lepiej niż w poprzedniku. Na maks. mocy nie ma już wibracji fotela.
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Dobrze grzeje i dobrze chłodzi. Ogrzewanie kierownicy to dla mnie odkrycie - korzystam przez cały rok oprócz lata. Oprócz tego grzana przednią szyba, grzanie foteli przednich i tylnej kanapy, oraz wentylowanie przednich foteli. Nie wiem czego chcieć więcej.
~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mój model ma najsłabsze wyposażenie i może dlatego jest tak słabo. Podczas upałów wentylator pracuje na max aby schłodzić wnętrze a i tak nie daje rady.
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
wentylacja foteli bardzo mi się spodobała, szczególnie kiedy nasze polskie lato jest upalne. teraz to "must have"
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Wentylacja przednich foteli mogła by być ciut mocniejsza (mam porównanie z innych marek).
~Janusz
Sports Tourer 1.5 Turbo 165KM 121kW
Bez zarzutu - klima i ogrzewanie sprawdzone w czasie wakacyjnych i służbowych wyjazdów.
~River
Gdyby miał podgrzewana przednia szybę jak Ford byłoby 5 a tak 4+