Lista ocen Opel Manta B (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Sportowe auto z bardzo łądną linią. Dodatkowo jest bardzo mało ich na poslkich drogach i nie każdy wie co to jest za auto. Jego unikatowośc nie odzwierciedla się na braku części zamiennych a ich ceny nie sa astronomiczne,... wkońcu to opel. manta jest w każdym katalogu i mają prawie wszystko. Auto spokrewnione jest z innymi popularnymi modelami opla od których zaporzyczono wiele podzespołów. Auto wygodne z bardzo dużym bagażnikiem dlatego...
~anwan
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Najwiekszym atutem jest prostota konstrukcji (kazdy może zostać mechanikiem) Piękna bryła nadwozia no i fenomenalna niezawodność pod warunkiem fachowego wykonania obsługi i ewntualnych napraw w latach poprzednich kiedy to co niedopracowane już sie dawno posuło. minusem jest podatność na korozję
~Kordek. mar-kor@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Autko typowo z zacięciem sportowym, dla lubiących trochę się wyróżniac pod względem posiadania oryginalnego samochodu to jest napewno idealne. Jadąc nią czuje się spojżenia przechodniów i innych kierowców. Jak dla mnie to jednym słowem: REWELACJA
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
zadbany egzemplaz dzielnie znosi probe czasu,ale gdy sie zapomni o wieku auta i przestanie o nie nalezycie dbac potrafi sie zemscic drobnymi dokuczliwymi defektami. pozatym tania namiastka sportowego coupe
~Były Manciarz
Coupe 1.8 S 90KM 66kW
Strasznie kijowy samochód nie ma w nim nic sportowego to jest tylko coupe z wyglądu, miałem jedną po pół roku sprzedałem i wróciłem do BMW E 21 232i-to jest prwdziwe sportowe auto z tylnim napędem
~Legia Pany
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
auto raczej już kupowane lub trzymane jako inwestycja ponieważ przez ostatnie lata ceny wzrosły o 400% a ilość egzemplarzy stale spada o dziwo przy bardzo dobrej dostępności części.
~B CC 1979
Coupe 1.9 N 75KM 55kW
Jezeli uda sie kupic zadbany egzemplarz to bedzie on jezdzil dlugie lata trzeba tylko zwrocic uwage na stan blacharki jesli blachy sa zdrowe to jest to auto godne polecenia
~Tomek
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
wspaniale coupe bedace przedmiotem kultu w oryginalnym malowaniu bialym z kolorami opla do tego pieknie poszerzone nadkola szerokie opony 100% oryginal.
~artur.lukasik@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
zadbane autko moze kosztowac nawet sporo, warte jest jednak swojej ceny. co tu zreszta tlumaczyc, kto raz kupi ten sie zakocha.
~dareksosna
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Mam Mante już 8 lat i zrobiłem nią 150000 km bez awarii.Jak dotąd mnie nie zawiodła,a myśle iż jeszcze pare lat nią pojeżdże.