Lista ocen Opel Manta B (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
stara konstrukcja-tylko dwie predkosci nawiewu, nie daja powodow do radosci,choc nawet przy -20 stop.C po jakims czasie jest cieplo. w lato pomagaja srodkowe otwory wentylacyjne w kokpicie( idealne w czsie szybkiej jazdy)dajace swierzy powiew tylko chlodnego powietrza, ale juz stojac latem np.w korku zaczyna sie dostrzegac zbyt mala predkosc wiatraka dmuchawy
~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Dużo słyszałem na temat ogrzewania w mancie lecz po tygodniowej jeździe w zime jestem zaskoczony... oczywiście pozytywnie. Wiadomo nie ma co poruwnywac do nowoczesnych aut ale w tym aucie nie zamarzniemy. Mnie odpowiada.
~Gerrif Newell
Coupe 1.6 S 75KM 55kW
Niestety to jest mały minus tego samochodu. Wentylacja jest może i dośc dobra szczególnie przez bezpośredni nawiew powietrza z zewnątrz ale jeśli chodzi o ogrzewanie. Może przemilczmy ten temat. Poprostu jest słabe.
~Legia Pany
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
wentylacja cudowna po opuszczeniu szyb w drzwiach bez ramek.. ogrzewanie bardzo przemyslane by nikt nie odważył sie jeździć zimą
~B CC 1979
Coupe 1.9 N 75KM 55kW
jesli ma sie sprawna nagrzewnice i czyste kanaly powietrzne to w aucie zima jest cieplo
~anwan
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Troszke za niska wydajnosc dmuchawy przy większych mrozach
~LONGER
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
ogrzewanie mogloby byctroszke lepsze!
~turbus
Coupe 1.3 S 75KM 55kW
za ciekawie to niegrzeje zima ale tez maluch to niejest:P
~MIC
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
słabe ogrzewanie - ale to chyba wina starej już nagrzewnicy
~Tomek
Coupe 2.0 S 100KM 74kW
okey czsami dmuchawa troche piszczy w zimie