Lista ocen Opel Meriva II Mikrovan Facelifting (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Wnętrze jest bardzo wygodne - w zakresie własnego fotela sięgniesz do wszystkiego. Gorzej kiedy dziecko z przodu prosi o pochylenie fotela, zrobić to światłach, z pozycji kierowcy, jest niemal niemożliwe - chwyty są zrobione po zewnętrznych krawędziach fotela. Poza tym wygodnie - plecy nie bolą, przynajmniej dla mnie pozycja kierowcy jest bardzo dobra. Pasażerowie z tyłu, szczególnie jeśli zsuną fotele mają dużo miejsca i jadą komfortowo -...
~Zbyszek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Bardzo wygodne auto zarówno z przodu jak i na siedzeniach tylnych. Siedzenia bardzo dobrze wyprofilowane. Siedzi się dość wysoko, co szczególnie jest ważne dla starszych osób podczas wsiadania, jazdy i wysiadania. Dzięki otwieraniu tylnych drzwi "pod wiatr", bardzo wygodnie wsadza się i zapina dzieci w fotelikach. Również osobom starszym, które dodatkowo mogą przytrzymać się solidnego uchwytu ułatwia to wsiadanie.
~Damian
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Brakuję miejsca dedykowanego na telefon gdy się go nie używa np do nawigacji. Podłokietnik troszkę za twardy. Siedząc ma się wrażenie że kierownica jest nie do końca prostopadle do kierowcy i na dłuższych trasach męczą mi się nadgarstki. Poza tymi minusami ma jednak dużo więcej plusów, szczególnie fotele - mam problem z plecami a w tym aucie nigdy go nie odczułem.
~_botanik
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jak na pojazd o takich gabarytach to z jest niesamowicie pojemy, szczególnie po złożeniu tylnych siedzeń. Można w niego upakować na prawdę wiele rzeczy, nawet długich. Deska rozdzielcza choć zawierająca wiele przycisku jest łatwa w obsłudze. Jedyne co to niemal każdy wsiadając do auta po raz pierwszy chcąc pogłośnić radio zmienia mi fale radiowe :-)
~Adam.
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Super. Tylna kanapa to rewelacja. Wygodne fotele, dobra pozycja za kierownicą. Duże uchwyty dla osób z tyłu ułatwiające wysiadanie. Schowki (podłokietnik ze schowkiem na szynach) ze sporym miejscem na drobiazgi poniżej szyn. Miła w dotyku skóra. Materiały wg mnie dobrej jakości.
~Tomek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wszystko jest na swoim miejscu, przycisków do obsługi systemu audio/navi/multimedia jest sporo (w odróżnieniu do iDrive BMW), ale są rozmieszczone ergonomicznie i sensownie. Podświetlenie deski rozdzielczej i konsoli środkowej jest przyjemne i nie przeszkadza w jeździe nocą.
~marek_bogacki
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Duża liczba przycisków sprawdza się po kilku dniach przyzwyczajenia się do ich rozkładu i funkcji. Wszystkie elementy sterowania i obsługi w zasięgu ręki. Poprawiono pokrętło menu. teraz wystarczy nacisnąć centralnie a nie w dodatkowy pierścień na obwodzie.
~Matrix
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Ergonomia to kolejny mocny punkt tego samochodu, zresztą to właśnie ergonomia tego samochodu przekonała mnie do jego kupna i rezygnacji z samochodu klasy C (np. forda focusa). Ustawność i możliwości aranżacyjne wnętrza są ogromne
~Zadowolony z zakupu
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jest dobrze, ale miejsce na kubek jest niepraktyczne, wykładzina w bagażniku szybko się brudzi, konieczne zakupienie gumowej wycieraczki, podobnie plastyki w bagażniku są gorszej jakości już widać zarysowania.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva II Mikrovan Facelifting
7,6
9,3
~Dan
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Kolejny DUŻY PLUS, ogromna liczba schowków dodatkowe miejsca w bagażniku, to wszystko powoduję że w samochodzinie mam zawsze porządek. Rewelacyjny system przesuwania tylnych foteli.
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting