Lista ocen Opel Meriva II Mikrovan Facelifting (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_botanik
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Kierowca i pasażer z przodu - przyzwoicie. Tylna kanapa super dla dzieci, niestety przy wożeniu pasażerów dorosłych problem sprawiają drzwi tylne "jak od syrenki" - osoby wysiadające jednocześnie z przodu i z tyłu wpadają na siebie. Kolejny minus to środkowe miejsce z tyłu - nie dość że jest małe to jeszcze brak zagłówka! Nie polecam jego używania na dalszą podróż niż do sąsiada :-)
~Tomek
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Przód - bez zarzutu, z tyłu miejsca sporo dla małych dzieci, jeśli chodzi o dorosłych to dłuższa podróż to może nie męczarnia, ale wielkiego komfortu nie ma. Na plus możliwość dowolnej konfiguracji siedzeń, łącznie z niezależną konfiguracją zewnętrznych miejsc na tylnej kanapie.
~Grzesiek
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Wygodnie, miło...miejsca jest tyle ile potrzeba. Trochę kłopotu sprawia innowacyjność drzwi tylnych. Wysiadające jednocześnie osoby z przodu i z tyłu pojazdu wchodzą na siebie. Poprzez wyższą pozycję siedząca jest łatwiej zająć miejsce i wysiąść.
~Hubert
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Praktyczność, to najlepsza zaleta tego auta. Możliwość konfiguracji wnętrza jest olbrzymia. I przyznam szczerze, to było głównym powodem nabycia tego auta. Podpatrzyłem to auto u znajomego i wiedziałem co kupuję.
~Mac
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Auto jest niesamowicie przemyślane i wygodne. Wręcz ogromne jak na swoje gabaryty. Z zewnątrz tego nie widać - ale w środku jest masa przestrzeni. Świetna opcja zbliżenia siedzeń z tyłu by dla 4 osobowej jazdy było mega wygodniej.
~marek_bogacki
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wystarczająco szeroko, oraz głęboko nawet dla wysokich osób. Jedyny problem to zapinanie pasów przy podłokietniku, będąc ubranym w kurtkę. Ilość schowków wystarczająca. Duże możliwości ustawień pozycji za kierownicą.
~Adam
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
W aucie tych gabarytów naprawdę trudno spodziewać się większej przestrzeni. Ale miejsca nie brakuje. Ja mam 176cm wzrostu, fotel przesunięty prawie na maxa do tyłu i za fotelem kierowcy też bez problemu się mieszczę.
~Grizzly
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Typowe 2+2. Trzy dorosłe osoby z tyłu mogą jechać na niezbyt długich trasach. Z przodu kierowca (mam 176cm. wzrostu i nie należę do osób szczupłych) i pasażer mają miejsca pod dostatkiem.
~Matrix
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
O przestrzeni już nie będę się rozpisywał, ponieważ pod tym względem ten samochód można tylko chwalić. Dla 4 podróżnych w zupełności wystarczy, dla 5 trzeba się mocno zastanowić czy nie kupić czegoś większego
~Zadowolony z zakupu
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jest wygonie dla 4 osób. Uchwyty w tylnym rzędzie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Otwierane pod prąd tylne drzwi, sprawdzają się lepiej niż tradycyjne na ciasnych parkingach.
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting