Ocena kierowcy - Opel Meriva II Mikrovan Facelifting

Grzesiek, 9 lat temu
Silnik 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Rok produkcji 2014
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo  120KM 88kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Samochód posiadam od dwóch tygodni, ale już w tak krótkim czasie zdążyłem zaliczyć dłuższy wyjazd autostradowy, trochę miasta i jazdy podmiejskiej. Jestem bardzo zadowolony. Auto daje radę w każdych okolicznościach. Stworzone jest raczej dla kierowców statecznych, dla których nie do końca liczy się prestiż, a raczej do bólu pragmatyzm. Polecam
Fajna jednostka napędowa, która potrafi całkiem sporo. Trzeba się przestawić z silnika wolnossącego na turbo, ale po kilkuset kilometrach jazda to czysta przyjemność.
Jak dla mnie skrzynia jest trochę nijaka. Niby wszystko działa, ale jakoś mało precyzyjnie. Może jeszcze się przekonam z czasem...kto wie
Samochód na drodze zachowuje się poprawnie, jest przewidywalny. Komfort proporcjonalny do wydanych pieniędzy. Ja jestem zadowolony
Trochę przeszkadzają słupki B, ale ogólnie nie jest źle.
Kabina przemyślana, ładnie wykonana. Wszystko pod ręką. Jestem na tak.
Jest OK
Wygodnie, miło...miejsca jest tyle ile potrzeba. Trochę kłopotu sprawia innowacyjność drzwi tylnych. Wysiadające jednocześnie osoby z przodu i z tyłu pojazdu wchodzą na siebie. Poprzez wyższą pozycję siedząca jest łatwiej zająć miejsce i wysiąść.
Zawsze może być ciszej, ale nie jest źle.
Spalanie około 8,5 LPG uważam za więcej niż akceptowalny wynik.
Jest ok
brak