Lista ocen Opel Mokka SUV (35) - Stosunek jakość/cena

~Mateuszek
Opel Mokka II
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Auta bardzo podrożały Mokka za 115 tys jest dobrze wyposazona i jezdzi bardzo dobrze. Czuje się w niej bezpiecznie. Wybór aut do 120 tys jest ogromny, Mokka podobała mi się najbardziej a wybierałem pomiedzy Nissanem Juke Renault Capture i Toyota Yaris Cross.
~areq
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Więcej niż 75tys za dobrze wyposażony model np. w naszej wersji Elite bym nie dał.Obecnie EcoTec w wyprzedaży rocznika 2017 można trafić już za 55-58tys w surowych wersjach i beznadziejnych kolorach (sinokoperkowyróż:):)
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jak go kupowałem w 2014, cena była świetna, porównywalna do samochodów osobowych, ale teraz wszystkie samochody podrożały. Na dodatek wtedy to była niemiecka jakość i koreańska dokładność.
~Piotr
X 1.4 Turbo Ecotec 152KM 112kW
110 tys. zł to dużo pieniędzy. Za taką sumę nie mam np. doświetlania zakrętów, składanych lusterek, płetwy antenowej, ksenonowych świateł, itp. No i to jest nadal stosunkowo niewielki samochód.
~Zegarmistrz
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Tak sobie przy podstawowej wersji. Gdybym wydał okolice 65tys na to auto plułbym sobie w brodę. Wartpo dołożyć do 1.4 Turbo albo diesla (albo kupić lekko używane). 1.6 to nie jest dobry pomysł.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Mokka jest droga. Sprzedaje się jak świeże bułeczki i sprzedawcy nie zamierzają dawać za dużo opustów. Jakość wykończenia - doskonała. Z brązowym wykończeniem autko jest bardzo przytulne.
~Adam Z
Opel Mokka II
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Ceny aut generalnie zwariowały, ale przy cenie 120.000zł i to praktycznie w TOP modelu GS spodziewałbym się zdecydowanie więcej zalet, a mniej sztucznych oszczędności.
~jan m
Opel Mokka SUV
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Troche spora cena jak za takie auto przynajmniej z 10 000 zł mogło by być tanie, to nie jest luksusowy SUV, by nadawać mu taką cene, w przypadku jak juz auto mam 11 miesiecy.
~aygor
X 1.4 Turbo Ecotec LPGTEC 140KM 103kW
Auto z wyprzedaży 2016 r.(rok modelowy 2017) kupione w 2017 w wersji Enjoy z pakietem Parkuj i jedź i fotelem AGR (ok. 7 tys. zł). Auto w cenie zakupu 94 tys. kupione za 80 tys.zł.

Usterki Opel Mokka SUV

Opel Mokka SUV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
przed zakupem obejrzałem całą masę innych aut w tym przedziale cenowym i uważam, że w drodze selekcji, analizie wszystkich za i przeciw kasa została wydana dobrze.
Opel Mokka SUV