Lista ocen Opel Mokka SUV (42) - Wyciszenie

~Mateuszek
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Cisza i spokoj w miescie na trasie przy 130 (bo szybciej nie jezdze) tez cichutku. ALE !! W mojej ocenie cisze wewnatrz psują odgłosy podwozia. Gorszej jakości nawierzchnia i słychać szum spod kół. Mam też wrażenie że szum pochodzi gdzieś z bagażnika. Ogolnie jezdze i slucham muzyki i tu plus za świetne radio i bardzo dobre głośniki. Serio autko ma dzwięk klasy premium. (wersja gs line)
~Jakoob
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Katastrofa. W samochodzie owszem, nie słychać szumu podczas jazdy ale padający deszcz czy odbijający się od auta pył zawarty w np. błocie pośniegowym jest z kół odprowadzany prosto na drzwi i boczne szyby. Na postoju słychać bardzo mocno jak deszcz odbija się od szyb czy od dachu. Nawet Dacia Duster jest nieporównywalnie lepiej wyciszona - wpadka Opla jest straszna...
~Adam Z
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
słabe, jak jedzie się na mokrym, to słychać tak jakbyś miał otwarte szyby, poza tym szum klocków hamulcowych przy hamowaniu wskazuje na bardzo słabe wyciszenie nadkoli jak się jedzie spokojnie, to sama jednostka napędowa działa cicho, ale dźwięki z zewnątrz psują efekt
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Całkiem dobrze. Nie wiem czemu ludzie narzekają? Wiadomo, że przy 140km/h na autostradzie, będzie głośniej, ale tak samo jest w innych podobnych samochodach, więc jak ktoś chce mieć ciszej, to chyba powinien zainwestować w coś luksusowego za odpowiednio większe pieniądze.
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Przeciętnie/źle. Duży szum opływu powietrza przy większych szybkościach (powyżej 120km/godz), ale to normalne w wysokich autach. Spory hałas od nawierzchni (pożałowali wyciszenia podłogi). No i coś rezonuje w prawych przednich drzwiach - za chwilkę przegląd, niech szukają.
~jan m
Opel Mokka SUV
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
W aucie jest cicho, ale gdy jeździmy po mieście. Podczas przelotów z wiekszymi predkościami na autostradach, czy drogach ekspresowych, czasem sie zdarza usłyszec, co nie co. Lecz naprawde jest cicho, chyba że startujący rozrusznik z pod świateł .
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
wysokość pojazdu i jego gabaryty powodują, że przy większych prędkościach słyszalne są szumy opływu powietrza, hałas pracy silnika (wersja benzynowa) nie jest uciążliwy.
~Zegarmistrz
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
W 1.6 wycisznie jest ok tylko do prędkości rzędu 100 max.120km/h. Potem już przyjemnie nie jest. Z resztą silnik i tak na wiele więcej nie pozwala.
~sebastianimieli
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
czasami myślę że mam otwarte okno jak pojazd jedzie z przeciwka lecz nie jest głośne jak pisali że przy 4tyś obrotach hałas, jest dobrze silnik fajnie słychać

Usterki Opel Mokka SUV

Opel Mokka SUV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Tu najsłabiej. Pry obrotach w okolicach 2- 2,5 tysiąca w środku motor słychać . w tym wypadku konkurncja wypada lepiej. (próbowałem też Tiguana)
Opel Mokka SUV