Oceny Opel Mokka I SUV

Najnowsze oceny Opel Mokka I SUV

3,2
~Kkk
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Miejskie auto dla kobiety i nic po za tym. Powyżej 120km/h w aucie jest bardzo głośno i jest podsterowne. Okropnie skrzypki na zakrętach (to chyba fotel) ale za taką cene w żadnym aucie nie powinno nic skrzypieć. Brak wejścia usp. Zbyt miękkie zawieszenie. Bardzo słabo przyśpiesza, mam wrażenie że ten silnik o tej mocy zupełnie nie nadaje się do tego auta. Na plus bardzo wygodne fotele, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Idealny przy...
~Nina
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Doskonałe auto do jazdy po mieście. Wygodne i przyjemne w prowadzeniu ale tylko do max prędkości 120km/h. Pózniej robi się zbyt głośno. Być może to po części wina opon /letnie Continental/, bo na zimowych /Hankook/ było nieco ciszej ale mimo wszystko i tak uważam ,że jest za głośno w środku. To chyba najważniejsza wada. Silnik nieżle sobie radzi i te 140kM w zupełności wystarczą dla takiego małego auta. Gdyby jeszcze nieco dynamiczniej...
1,4
~Smirnov399
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ten samochód to tragedia, najgorsze auto z jakim miałem doczynienia, caly czas jakaś awaria, do tego tragiczne wnętrze, fiat 500 jest przy tym złomie mega przestronny. Najgorszy jest climatronic, nie da się ustawić temperatury, albo wieje mrozem, albo gotuje pasażerów. Naprawdę nie polecam nikomu tego syfu, lepiej PKSem jeździć.
2,2
~Jacek Guzowski
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
2 gwiazdki dam za wypozażenie samochodu, które mimo wielu wad wciąż robie je atrakcyjnym. Kamerka cofania, czujniki parkowania z przodu, podgrzewane fotele i kierownica, wbudowana nawigacja, lampy xenon samo poziomujące się, strefowa klimatyzacja. I to by było na tyle. Auto bardzo awaryjne, głośne, nie wygodne i małe.
2,2
~Jacek Guzowski
~Drozdoma
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Najdłuższa trasa tym autem: Wrocław - Budapeszt. Krótsze z Wrocka do Lwowa, Gdańska, Elbląga. Jak na tą klasę samochodu praktycznie brak zastrzeżeń. Prowadzi się dobrze, przy 140 m/h spalanie jeszcze znośne. przez 6 lat jazdy praktycznie żadnej usterki. Silnik benzynowy 1.6 bez turbiny więc nie bardzo jest się co psuć :) Największy mankament: mały bagażnik :)

Usterki Opel Mokka I

Opel Mokka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Uważam, że to bardzo udany samochód. Najlepiej dla 3-osobowej rodziny. Byłem nim we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii i na Ukrainie i nie było żadnych problemów. Moja Mokka, to jeszcze ta pierwsza wersja z niemieckim silnikiem, produkowana w Korei.
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Bardzo dobry samochodzik pod warunkiem, że nie chcesz przewozić dużego bagażu - bagażnik jest po prostu przeciętny. Na plus zasługują opcjonalne siedzenia AGR - są po prostu rewelacyjne oraz kamerka cofania. Na minus zbytnia hałaśliwość powyżej 3 tysięcy obrotów/min oraz słabiutkie hamulce, przynajmniej w porównaniu do Forda Mondeo.
2,7
~g1zmo
SUV 1.6 CDTI Ecotec 110KM 81kW
Auto dla kobiety do jazdy po mieście, nic poza tym. Bardzo słabe wyciszenie wnętrza, ekstremalnie głośny silnik. Brak prowadzenia na zakrętach, na autostradzie powyżej 120km/h totalnie podsterowny. Infantylne menu oraz navi, sposób obsługi komputera oraz multimedi fatalny - gorszego niż w oplach dotychczas nie widziałem. Auto warte max 60k, nie dałbym więcej. Zrobiłem nim 3000 km i oddałem.
4,1
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Przyjemny, wysoki samochód (SUV czy crossover - a jakie to ma znaczenie?), sprawnie spisujący się w mieście i pozwalający na na średnie wypady (bez zmęczenia). Dałbym ocenę "bardzo dobrze", bo do doskonałości jeszcze trochę.
Opel Mokka I SUV