Oceny Opel Mokka I X

Najnowsze oceny Opel Mokka I X

2,4
~michał
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Opel Mokka X to najgorszy samochód jaki posiadałem w swoim życiu. Nie polecam tego auta nikomu. Jeśli chodzi o spalanie to nie udało mi się zejść nigdy poniżej 9l/100km po mieście - bo do takich warunków samochód został stworzony. Zawieszenie podobno jakieś jest, ale ja tego nie czuję. Wyciszenie - całkowity brak. Przy 130km/h rozmowa z pasażerem siedzącym obok jest mocno utrudniona, a z tyłu, praktycznie niemożliwa. Po 40 tys. km w aucie...
~jan m
Opel Mokka SUV
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Auto mam w uk, leszcz dodatm komentarz i dla polakow w polsce it. Auto mam 11 miesiecy, spalanie najmniejsze pod warunkiem ze nie jezda w dzien w dzien 4-5 osob. Przy w pelnim zaladowanym aucie zadne tryny eco itp nie wchodza w rachubie , chyba ze na trasie na autostradzie gdzie zapniemmy 6 bieg i bedziemy jechac 120 - 130 km/h . Jazda drogami dojazdowymi z roznimy stopniami nachylenia, to wydatek dodatkowo kilku zl na paliwo. Jednak maly...
~areq
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Kupiliśmy Eco Teca 1.6 w wersji Elite. Świetne autko dla kobiety do dojazdów do pracy,po mieście.Oczywiście ten samochód na trasy zbytnio się nie nadaje,ale "zrobiliśmy" już dwa razy nasze morze, autostradami jak i zwykłymi krajówkami i powiem tak. Jak się jedzie te 110-120km/h to jeszcze nie jest głośno,ale przy 140km/h trzeba jeździć w słuchawkach. Autko zwraca uwagę na drodze ,zwłaszcza że wzięliśmy typowo kobiecy kolor-niebieski.W innych...
~Janek
X 1.4 Turbo Ecotec LPGTEC 140KM 103kW
Auto firmowe, kupione po to żeby tanio jeździć na gazie. Całościowo bardzo przeciętny model, największym problemem jest zdecydowanie zbyt duże przeładowanie rozmaitymi bzdetami, a w efekcie koszmarnie wielka masa, która powoduje że auto szczególnie na gazie nie chce jechać.
~Stanisław
X 1.4 Turbo Ecotec 152KM 112kW
Do chwili obecnej nie mam żadnych zastrzeżeń,jeździ się super,jak dla mnie jest wystarczająco wygodny, od czasu do czasu leję paliwo 98 ,wtedy jest lepsza praca silnika,trochę jest wolna skrzynia biegów przy przyspieszeniu,ale mam na to sposób i w trasie staram się jeździć manualnie .
~Piotr
X 1.4 Turbo Ecotec 152KM 112kW
Niewielki i ciasny samochód, kosztujący w moim przypadku około 110 tys. zł, spalający średnio 10 l/100 km. Ciekawy desing, napęd na dwie osie. Spalanie osiągnięte przy spokojnej jeździe, głównie poza miastem, nie chce być niższe. Użytkuję go tylko ze względu na walory napędu w terenie.

Usterki Opel Mokka I

Opel Mokka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Zegarmistrz
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Całkiem fajne, ale silnik 1.6 jest za słaby gdy chcemy tym Mokkę konkretnie załadować i ruszyć w trasę. Podstawowa wersja wyposażenia to auto "na wabia" w cenniku. Straszy plastikowa kierownica i marne radio. Na plus wyciszenie i niezła przestronność wnętrza i dobre komfortowe zawieszenie. Irytuje niskoumieszczona dolna krawędź zderzaka.
~aygor
X 1.4 Turbo Ecotec LPGTEC 140KM 103kW
Przejechałem pierwsze 3 tysiaki, wszystko ok, jestem zadowolony z wyboru. Auto z wyprzedaży 2016 r.(rok modelowy 2017) kupione w 2017 w wersji Enjoy z pakietem Parkuj i jedź i fotelem AGR (ok. 7 tys. zł). Auto w cenie zakupu 94 tys. kupione za 80 tys.zł.
~Marcel
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Tragiczny samochód, co chwile jakieś problemy, cały czas u mechanika, po 200k silnik do całkowitego remontu. Android auto działa jak chce, wyciszenia brak. Zdecydowanie odradzam.
~Sebastian
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Bardzo udany samochód. Praktycznie bezawaryjny, niskie spalanie energiczny silnik precyzyjna skrzynia biegów. Dużo miejsca w drugim rzędzie siedzeń.
Opel Mokka I X