Lista ocen Opel Omega A Kombi (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomasQ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Częsta awaria drobiazgów to regulacja wysokości fotela. w sumie nie ppamietam kiedy i czy wogóle to działało ale z tego co słyszałem to częsa awaria. No i podświetlenie zegarka i panelu nawiewów. Podświetlenie bagarznika w Carawanie. Blokuje sie czujnik od klapy i ciagle pali sie lampka
~SaLMoN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jeszcze nie wyszedłem z pierduł pozostawionych przez poprzedniego użytkownika. Szybki nie opadają, dach się nie otwiera, centralny lubi się losowo na drzwiach zacinać (do padnięcia w jednych za mojej kadencji), drobne zwarcia w ogrzewaniu tylnej szyby, itp...
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Z drobiazgów rzadko coś się psuje. Czasem przytnie się centralny, gdzieś przepali się żarówka, a to trzeba wymienic jakieś przewody czy kabelki. Ogolnie jest dobrze bo można takie naprawy zrobić we własnym garażu
~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
- wymiana termostatu - klocki hamulcowe - odpiecie zawleczki (przelotki) szczeki hamulca recznego - spawanie wydechu - nauka jazdy bez synchronizatora II biegu szczegolnie fajna jest redukcja
~slawomir.kuch@klose.com.pl
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
potrafi się popsuć wszystko - el szyby - tylna wycieraczka - oświetlenie w środku - popielniczka i zapalniczka - centralny zamek notorycznie - wiele wiele innych
~Michał
Kombi 2.0 100KM 74kW
Stuka i puka coś w drzwiach podczas jazdy, trzeszczą plastiki, fotel kierowcy prawie nie posiada regulacji wysokości, parują szyby. Trudny do regulacji hamulec ręczny.
~stary71
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
Zużywajace się mechanizmy wycieraczek, spryskiwaczy szb, przełączników na kolumnie kierownicy. Szybka korozja wydechu. Korozja przewodów hamulcowych.
~CHUDY 20E DAYMANT SADAN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
PRAWIE NIC NIEWYMIENIAŁEM OLEJE,KLOCKI TO NORMA POZA TYM STABILZATORY I PODPORY TYLNEJ OSI,CZUJNIK TEMPERATURY PŁYNU CHŁODNICZEGO,PRZEWODY ŚWIEC.
~caller
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
auto mam prawie trzy lata, wymieniłem przekaźnik wycieraczek, czujnik temperatury. wymiana gumowo-metalowych elementów zawieszenia przedniego.

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krisker
Kombi 2.4 i 125KM 92kW
Parę pierdołek musiałem naprawić, ale większość to "spadek" po poprzednim właścicielu. Rdza narazie nie rusza za mocno, choć cudów się nie spodziewam...
Opel Omega A Kombi