Lista ocen Opel Omega A Kombi (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bożena
Kombi 2.0 100KM 74kW
Czy siedzę na tylnych siedzeniach czy przednich zawsze mam dużo miejsca. Przestrzeń jest ogromna. Wożę w Omedze wszystko włącznie z 2 psami po 35 kg każdy. Jak wymiękam w trasie wyciągam się na całą długość i jeszcze mam 50 cm zapasu, więc wysypiam się doskonale. Nie ma żadnych bagaży przewalających się pod nogami, bo wszystko mieści się w bagażniku i to jest super.
~stary71
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
Ogromna przestrzeń, wygodne fotele (moze nieco za miękkie). Pełno miejsca nag głowami. Bagażnik bardzo duży, płaska podłoga po rozłożeniu tylnych oparć - wygodne rozkładanie, tylko trzeba się pomocować z zagłówkami. Dostep do auta - znakomity. Miejsca dla 5 osób jest dość, ale środkowe siedzisko na tylnej kanapie niewyprofilowane.
~Tommy
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
FUUUULLLLL MIEJSCA!!!!Jest to ogromna zaleta.Ja mam sedana i jest miejsca pelno a w kombiaku to juz nawet nie wspominam.Swietna sprawa moim zdaniem na 6+. Na tyle normalnie jak usiadlem to pomyslalem ze sobie szafe z pokoju do auta przestawie :))).SUPER
~Sasha 3.0 24V
Kombi 3.0 24V 200KM 147kW
Jest sporo miejsca, mam 190 cm wzrostu i nie przesuwam fotela na maxa bo mi nogi brakuje.Z tyłu nieźle- w domu jest jeszcze Superb i ma więcej miejsca , ale i tak jest dużo.Bagażnik b.duży, dobrze rozplanowany.
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
W porównaniu do mojego poprzedniego auta Omega to istna 3-drzwiowa szafa! Pomimo takiego przebiegu i tylu lat nadal bardzo wygodna. Fotele i kanapa w welurze są idealne na dłuższe wypady.
~SaLMoN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
pierwsze auto, w którym nie mogę odsunąć fotela do końca, bo niczego nie dosięgam :), jednocześnie podobnych rozmiarów pasażer też nie ciśnie się z tyłu, a jakby co, to jeszcze można zagrać w golfa :)
~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Pelen komfort, wygodne fotele pelna regulacja, duza przestrzen wszystkie przelaczniki w zasiegu reki jak dotad moi pasazerowie byli zachwyceni
~Goccolo
Kombi 2.0 100KM 74kW
dużo miejsca i z przodu i z tyłu, co prawda to nie stary Ford Scorpio ale dla 4 osobowej rodziny wystarcza spokojnie miejsca na wczasy nad morzem :)
~TomasQ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Przestrzeń jest spora dla kierowcy, pasażerów i dla psa w bagażniku też sie znajdzie:) przestrzeń jest wielkim plusem.
~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Sporo miejsca z przodu jak i z tyłu lecz jedna wada - brak podłokietników (przy dłuższej trasie potrafi zmęczyć)
Opel Omega A Kombi