Lista ocen Opel Omega A Kombi (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Faktycznie ze jazda do tylu to fajna zabawa troszke kuferek zaslania ale jest oki. Troche mnie lusterka wkurzaja... niby duze ale malo w nich widac ale trzeba sobie radzic. Pomimo wszystko jest super
~stary71
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
Przy tych gabarytach auta - znakomita. Bardzo duża powierzchnia przeszklona (optycznie jednak większa niz w rzeczywistości). Tylko trochę przeszkadza prawy przedni słupek.
~MOTO - MECHU
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
WIDOCZNOŚĆ BARDZO DOBRA, WĄSKIE SŁUPKI NIE OGRANICZAJĄ. PROPONUJĘ SIĘ PRZEJECHAĆ VW CADDY, TAM TO PORAŻKA, RÓG PRZEDNIEJ SZYBY.
~CHUDY 20E DAYMANT SADAN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
MÓWIĄ ŻE ZLE SIE COFA ALE JA TAM I TAK BAZUJE TYLKO NA LUSTERKACH BOCZNYCH,MAM NAWET ZASŁONIĘTOM ŻALUZJE KWESTIA WYCZUCIA.
~wodzinscy@interia.pl
Kombi 2.0 122KM 90kW
Zadawalająca. Denerwujące jest tylko odbijanie się deski rozdzielczej w przedniej szybie kiedy jedzie się pod słońce.
~Tommy
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jesli chodzi o widoczniosc to jest super extra mega ect. Naprawde to jest samochod akwarium ...... same szyby!
~Michał
Kombi 2.0 100KM 74kW
Przeciętna dlatego, ponieważ przedni słupek przeszkadza przy widoczności do przodu, a tył (mam kombi) jest daleko i jest zabudowany.
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra. Nic dodać nic ująć. Chociaż jeździłem autami z troche lepszą widocznością :P
~Sasha 3.0 24V
Kombi 3.0 24V 200KM 147kW
Kombi-mocno przeszklony, dobrze widać, bardzo szybko można wyczuć "gabaryty", spore lusterka.
~Goccolo
Kombi 2.0 100KM 74kW
ze spojlerem widoczność do tyłu jest dobra, tylko lusterka mogłyby mieć większy zasięg regulacji
Opel Omega A Kombi