Lista ocen Opel Rekord E Sedan (69)

~huck, huckrosenberg@interia.pl
Sedan 2.3 TD 86KM 63kW
To absolutnie doskonały samochód! Oferuje wygodę, wielką, (powtarzam WIELKĄ) ekonomię, i niezawodność, dosyć niezłą dynamikę, ogromną przestrzeń. Jest to samochód klasy średniej z lat osiemdziesiątych i jest pod wieloma względami znacznie lepszy niż niejeden samochód klasy średniej z roku 2011. Spalanie ma niższe niż samochody współczesne o takim samym silniku-może dlatego że mają one duże szerokie koła i są dosyć wysokie oraz nasycone...
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w eksplotacji, prosty w remoncie, wiele mozna zrobic samemu. Rdzewieje mniej niz ASTRA I. Niezawodny, bo nie ma roznych ,,sztuczek,, elektronicznych. Ostatnie roczniki mieli nawet ABS! Takich teraz nieprodukuja. Szkoda.
~Emilian
Sedan 1.9 N 75KM 55kW
jedyna wada to brak 5 biegu jak u mnie niom i maluśne ustereczki ale nigdy nie zawiódł szkoda mi go było bardzo szkoda tylko znacie blachy w oplach zaczął się sypać progi nadkola błotniki tylna maska ogniska rdzy niechciało mi się go malować rewelacyjne wyposażenie jak na tamte lata central podnoszony fotel kierowcy i dużo innych
3,8
~rozmownik@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Auto ma 24lata i jak na swój wiek jest niezłą gablotą za nie wielkie pieniądze. wyposazenie tez niczego sobie: centra, antena od radia w szybie, weluru, połokietnik na tylnim siedzeniu, ekonomizer i naładowanie akumulatora.
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Niekłoptliwe duże auto,w miare łatwe w naprawach o niespotykanym w młodszych wozach komforcie na naszych dziurawych drogach,bardzo miłe i wygodne wnętrze.
~Mr.R
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w utrzymaniu, ekonomiczny (szczegolnie gaz), a do tego luxusowy(el.szyby, lusterka, podgrzewane fotele, wspomaganie) duzo miejsca, i dobrze zorganizowana deska rozdzielcza;)))
~Rafi
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Bardzo dobry wóz ale z tej klasy opla to jedyny który może być uważany za kultowy.
3,8
~mocarny knur
Sedan 2.0 N 90KM 66kW
zalety - duży,wygodny,w miarę bezpieczny,wady - duże spalanie.Ja mojego opelka kupiłem w 91 roku (od 97 roku mam gaz),już wtedy miał przejechane ok. 200 tyś km,ja średnio robię ok. 40 tyś km rocznie,mam go prawie 14 lat...ale przez 3 lata jeździłem samochodem służbowym.Idealny samochód żeby wpakować się na autostradę i jechać te powiedzmy 90-100 km/h,mój opelek już jest trochę słaby no ale cóż więcej mogę wymagać od samochodu o przebiegu min....
~Kris Benz
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
prosta solidna budowa, porządność i komfort na pierwszym miejscu -niemcy chcieli zrobic auto silne,wygodne,solidne i nie zawodne -naprawde warto miec ten samochód
~kudlattek@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
OGÓLNIE. Miałem hopla na punkcie mojego Opla. Kupiłem go za 4800 zł, drugiego na części za 2000 zł. Wydałem jeszcze około 8000 zł. Rok czasu robiłem sam co mogłem, a resztę znajomi Sprzęt wyglądał i jeździł jak nówka. Zrobione było wszystko, położony oryginalny lakier. Do dnia dzisiejszego miałem już kilka innych samochodów i uważam , że ten Opel był jednak najlepszy. Przegrał z nim po kolei MAtiz, citroen berlingo, c15 i ostatnio ford focus... (Stosunek jakość/cena)
Opel Rekord E Sedan