Lista ocen Opel Rekord E Sedan (28) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~huck, huckrosenberg@interia.pl
Sedan 2.3 TD 86KM 63kW
Absolutne mistrzostwo jeśli chodzi o spalanie! Samochód wyprodukowany w 1984 roku spala mi w 2011 roku 5.3 litra na 100km przy bardzo oszczędnej jeździe. Które z nowoczesnych aut z nasyconym elektronika dieslem ponad 2 litry to potrafi? Bardzo ekonomiczny, części ciągle dostępne i tanie! Tłumik można dostać za kilkadziesiąt złotych. Pompę paliwa kupiłem za 94 zł. Tarcze hamulcowe firmowe za 120 zł. Drążek środkowy za 150zł. To sa wszystkie...
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
jak sam naprawiasz to tanio,ja kozystam z usług mechanika tylko w celu ustawienia geometri.Na trasie duża różnica w zuzyciu benzyny/gazu n.p w niemczech na autostradzie przy 130-150 km/h gaz-10.5,benzyna-7.8[mniej niż przereklamowane FSI,GDI i inne ´zakażenia´]
~rozmownik@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
12gazu/ 10 benzyny w miescie w trasie mozna zejsc do 10/8. naprawy ne sa drogie sporo rzeczy mozna zrobić samemu, jest duza dostepność czesci nowych nie aż tak wielką kase
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Jak na samochod 20 -letni doskona. W poruwnaniu z nowoczesnymi wypada gorzej. W miescie do 10l, mix miasto/trasa - 8,5l, na trasie - 7-7,5l. wiele zalezy od nogi kierujacego.
~Rafi
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Moje 2 litry silnik benzynowy zużywają 10 litrów na 100 km w mieście za to na trasie zszedłem do 6,7 litra. Miałem problem z wałkiem rozrządu ale wymieniłem kpl. głowicę.
~Mr.R
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Oszczednie bez nakladow na czeste naprawy. A nawet jezeli cos trzeba wymienic to czesci tanie. Tylko troche serca i chodzi jak w zegarku.
~Rekordziak
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Części kiedyś śmiesznie tanie , dziś problemy żeby dostać . Większość napraw robię sam.
~reks85
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
no w miescie troche pali , ale na trasie naprawde swietny- duzy woz a przy90/100 zadowoli sie 6,5
~ZIMBO
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
po 1 ceny benzyny po 2 duzy silnik po 3 wiek samochodu po 4 nie jest zle daje rade!!!!!!!!
~mocarny knur
Sedan 2.0 N 90KM 66kW
nie wiem ile pali bo boję się policzyć ;-) części można znaleźć na szrotach za grosze (dosłownie)
Opel Rekord E Sedan