Lista ocen Opel Rekord E Sedan (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~huck, huckrosenberg@interia.pl
Sedan 2.3 TD 86KM 63kW
Drobne usterki- pompa wody, pompa oleju (wielowpust na jednym z trybów się wyrobił), kupiłem to kółko zębate za 100 zł, pompa oleju jest na zewnątrz miski, łatwa i szybka wymiana. W ogóle dostęp do wszystkiego świetny a nie ma elektroniki więc dużo można zrobić samemu. Po 23 latach eksploatacji wymieniony na nowy wirnik rozrusznika. Od czasu jak go kupiłem w 2001 główne podzespoły jak sprzęgło, skrzynia biegów, silnik działają bezawaryjnie....
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Uklad jezdny bardzo trwaly. Jedyny slaby punkt - tylny reduktor (lozyska). Z przodu drazki stabilizatora. Czasami ,,umiera,, komutator zaplonu. Z korozja przecientnie. W tych czasach nikt nieuzywal Zn. Slabe mejsce - gorne opory McF (wada konstrukcyjna -podwojne blachi). Restaurowc moze i powinien tylko dobry blacharz, bo potem nieda sie zregulowac pr. mostu.
~Emilian
Sedan 1.9 N 75KM 55kW
nigdy nie zawiódł dostałem go w 98r miał wtedy 17lat jezdziłem 3lata i wiecie padł tylko akumulator śnieg nie śnieg opony zimowe śmigał jak talala nigdy mi się nie zakopał ugrzązł ani padł raz ale to wina akumulatora wymieniłem i było OK
~Kuba
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Jak narazie mój pojazd zawsze przywiuzł mnie do domu,mimo że miałem przegrzaną piastę,skręcony i skrzywiony wał napędowy,układróżnicowy miałem częściowo zablokowany i też dowiuzł mnie do domu.
~Rekordziak
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tylko raz pasek rozrządu , ale to z mojej winy . Ogólnie dbam o auto , ale raz zapomniałem.
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Każda usterka na długo przed awaria zapowiada potrzebe naprawy,nic nie psuje się nagle.
~Kris Benz
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
rzadko sie coś psuje, zuzywa jesli bedziemy doglądac i dbac to nie bedzie powodów do narzekań
~Mr.R
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Jedyny klopot jak sie zatrze albo walnie blok ale to dwa przypadki na 15 lat histori tego auta ktore znam.
~Rafi
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Nigdy jeswzcze nie byłem cholowany. Przejechałem już 200.000 km. samochodem o podobnym przebiegu.
~KOWAL
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
MAM ZAMIAR ZMIENIĆ AUTO, WIĘC NIC NIE ROBIĘ A ON DALEJ SIĘ KULA BEZ NICZEGO.
Opel Rekord E Sedan