Lista ocen Opel Rekord E Sedan (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~huck, huckrosenberg@interia.pl
Sedan 2.3 TD 86KM 63kW
Nie najlepiej, zwłaszcza w porównaniu do nowoczesnych aut z klimatronikiem! Ale nie wiem jak było gdy był nowy. Przecież nagrzewnica ma 24 lata :-). Nagrzewnica nagrzewa średnio szybko i ma tendencję do zapychania się. Nawiew nie za bardzo mocny i psuje się łożysko wentylatora (hałas). Mam ręcznie odchylany szyberdach, który jest fajną rzeczą. Przyjemnie chłodzi w lecie i miło widzieć niebo nad sobą przez przezroczysty dach.
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Wentyliacja dobra. Gorzej z ogrewaniem. Ciepla za duzo niema. W miescie bez wlaczonego nadmuchu mozna jezdic tylko wczesna jesienia. Pobor powietrz napewno zrobiono z uwaga na Cx (w periodykach z roku 83 podano o,30-0,32) i kosztem klimatyzacji.
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Słaby nawiew z kratek,a nie mogło być tak jak w Vectrze.Zapychajaca sie nagrzewnica,co roku pużna jesienia trzeba plukać.
~BARTEK
Sedan 2.0 N 90KM 66kW
z tym troche gorzej chociasz nie mam juz go,ale pamientam te zimy z zamrozonymi szybami.Dmuchawa mi sie skonczyla
~Rekordziak
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Ze 5 km. przejadę i cieplutko . Klimy oczywiście nie ma , ale od czego są szyby i szyberdach .
~Jan
Sedan 2.0 N 90KM 66kW
Zapchana nagrzewnica coraz gorzej grzeje. za to latem oryginalny szyberdach otwierany w dwóch pozycjach.
~Emilian
Sedan 1.9 N 75KM 55kW
w lato gorąco ale miałem szyber dach zostawiałem i jezdziłem z uchylonym zimą rewelka super cieplusio
~Rafi
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Niestety przydałby się mocniejszy alternator, samochód wymaga zimą dobrego przewiewania (szyby zaparowują)
~gmbh
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Zima grzeje, latem tez :) A powaznie - zwykly nawiew wiec nie mozna sie spodziewac cudow
~moj e-mail no1_ad@poczta.onet.pl lub artur_ad@go2.pl
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
Na zaparowane szyby? po prostu suchą szybę dobrze nasmarowac szamponem do włosów i wytrzeć do sucha.
Opel Rekord E Sedan