Lista ocen Opel Rekord E Sedan (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~reks85
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ogolnie: duza wygodna fura, duzy bagaznik, w miare solidna mechanika, silnik zawieszenie i inne tam przecietnie wypadaja. daje 4 za caloksztal ale powinno byc 3,5
~Mr.R
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w utrzymaniu, ekonomiczny (szczegolnie gaz), a do tego luxusowy(el.szyby, lusterka, podgrzewane fotele, wspomaganie) duzo miejsca, i dobrze zorganizowana deska rozdzielcza;)))
~Pablo (tubis21@poczta.onet.pl)
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
w tej klasie samochodów powinien zdobyć I nagrodę w kategorii jakość/cena, poza tym jak na ten rocznik to rdzy ma stanowczo za mało w porównaniu do innych samochodów9niegarażowanych)
~ggmar@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 N 75KM 55kW
Jestem z tego auta bardzo zadowolony. Stosunek ceny do komfortu jest rewelacyjny. jedyny mankament to trochę duże zużycie paliwa. Dlatego założyłem instalację gazową.
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Niekłoptliwe duże auto,w miare łatwe w naprawach o niespotykanym w młodszych wozach komforcie na naszych dziurawych drogach,bardzo miłe i wygodne wnętrze.
~gmbh
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Mialem go przez 7 miesiecy i zrobilem tylko 10 tys km. Ale nigdy sie nie zepsul przez ten czas. To bylo pierwsze auto wiec cieszylo jak zadne teraz;)
~warkadario@wp.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
dobre alto i tanie pare zmian w silniku i pzy ruszani dym z opon nonstop a zima to dla rekorda raj mozna opszaleci i sie sprawdzic jakim sie jest kierowca
~Witold
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
Jest to doskonaly rodzinny samochod z dobrymi osiagami bezpiecznakonstrukcja jak na te lata niskim spalaniem i wygoda
~sd
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
JEZDZE REKORDEM JUZ OD 12 LAT, ZROBIŁEM NIM 350tyś km - praktycznie bez awarii (pompa wodna). Autko wygodne. POLECAM
~Adam 10
Sedan 2.1 D 60KM 44kW
Świtny samochód za małe pieniądze i jak się o niego zadba to będzie jeszcze długo jeździł
Opel Rekord E Sedan