Lista ocen Opel Sintra (56) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Muszę jeszcze wymienić uszczelki pokryw zaworów bo ciekną, ale to przypadłość designu opla (leganza też to miała i pochodzi od opla ). Nie działa u mnie pneumatycczne zawieszenie, pewnie problem jest na kablach, bo pompkę sprawdzałem i jest OK. Miałem wyciek z tylnego amortyzatora i całe szczęście, że pracuję w koncernie, które produkuje amortyzatory to nie miałem problemów z dostaniem w dobrej cenie ;) Przestał mi świecić ostanio...
~bydgoszcz2011
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
jak na razie to jezdzi raz pi pompa oleju siadla ale to moja wina bo gwintowalem srobe od spustu oleju i musial opilek wleciec i sie zatarla, cetral zamek wariuje strona kierowcy,katrolka abs czasem sie zaswieci wina sa styki przy piascie,czasem heck sie zaswieci slaba masa byla ale teraz cos mi siada hmm jest ta turbinka powiedzmy za nadkolem od kierowcy rano juz tak nie wyje czy nie papuje ale to moja wina pekniete nadkole woda blotko...
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Nie działające elektryczne szyby, szwankujący centralny zamek, świecące kontrolki poduszek powietrznych, kapryśne wycieraczki przedniej szyby, słabe światła, nie działające podgrzewanie tylnej szyby i lusterek, elektryczna regulacja lusterek itp. Ale można to wszystko łatwo i szybko i tanio naprawić nawet we własnym zakresie i jest spokój na długo. Wszystko opisane na forum Opla Sintry.
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Mogę oceniać na przykładzie własnej Sintry - zadbany model potrafi długo cieszyć swojego użytkownika własną niezawodnością. Oczywiście - jak to z reguły bywa - nie warto oszczędzać na jakości instalacji LPG. Należy też zwracać uwagę na stan pompy paliwa - w moim egzemplarzu była już co najmniej dwa razy wymieniana. Możliwe jednak, że to wina użytkownika, nie konstrukcji.
~paniGozdzikowa
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Auto nie było pozbawione kilku usterek . Jednak nie jestem właścicielem tego auta od nowości więc nie mogę powiedzieć za dużo o tym czy częściej się psuje niż inne auta. Samochód ma już swoje lata a ja pewnie nigdy nie poznam jego prawdziwego przebiegu .
~kalbit@wp.pl
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
jeździsz, jeździsz i jeździsz - po zimie należy sprawdzic złączkę wentylatora bo lubi się poluzowac. Wymieniony jeden przegób, kompresor klimy (350 zł nowy) i nabicie klimy - stary kompresor był jeszcze sprawny ale dla pewnosci również został wymieniony
~EMB
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Jak na Opla to auto jest udane i wcale nie ma tak dużo z nim problemów. Standardy to: tylne wycieraczka (rdzewieje w środku a więc trzeba ją rozebrać i WD40), kolektor wydechowy pęka, klima siada :), piasta koła przód z ABS (choć u mnie wszystko działa)
~KAMIL
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
NIC POWAŻNEGO MI SIE NIE PRZYTRAFIŁO. PRZEZ ROK UŻYTKOWANIE 35000KM WYMIENIŁEM ZAWIESZENIE PRZÓD, KLOCKI, TARCZE, OLEJE, KOŁO PASOWE, CZUJNIK ABS, WSKAZNIK TEMPERATURY WODY. ZAMKI I SZYBA ELEKTRYCZNA OD KIEROWCY.
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Narazie tylko \"3\" ale mam nadzieję że to jest konekwencja zaniedbań poprzedniego właściciela. Pewnie jeszcze będzie kilka niespodzianek ale na razie nic go nie unieruchomiło.
Dziennik kosztów dla Opel Sintra
9,8
13,3
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Przełącznik zmiany świateł (i kierunkowskazów) - długie się włączały kiedy im sie podobało. Tania część (zapłaciłem 35 zł za nowy) więc nia zaniża to mojej oceny