Lista ocen Opel Sintra (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paniGozdzikowa
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Tak jak w każdym oplu . Jeśli chodzi o kokpit to bez zarzutu . Jeśli dodamy możliwości aranżacji wnętrza to konkurenci muszą na tym polu uznać wyższość sintry . Przednie fotele obracane z czego nie raz korzystałem kiedy chciałem przewieźć długi przedmiot (wystarczy obrócić fotel pasażera o 90 stopni). Jeśli za tym fotelem pozbędziemy się siedzeń możemy przewozić przedmioty długości 3,2m ! (opierając je na desce rozdzielczej). Muszę tutaj dodać...
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Wszystko pod reką. Elektryczna regulacja siedzen z boku foteli, kierownica sterujaca radiem i odtwarzaczem cd. Przyciski na pulpicie w zasiegu reki, bez potrzeby odwracania wzroku od jezdni. W gornym rzedzie przyciskow w moim modelu znajduja sie przyciski podrzewania oteli, halogeny przednie, przeciwmglowe tylnie, awaryjne, jedyne co to zapalniczka mogla by byc mniej schowana. Obsluga komputera pokladowe jak i tempomatu w dzwigniach za...
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z autami ale ten samochód to najlepsze auto jakim jeździłem. Osobne fotele dla wszystkich pasażerów, pełnowymiarowe, wygoda nawet na samym końcu. Siedem ludzi jedzie jak lordostwo!
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Wszystko w zasięgu ręki. Pozycja za kierownicą wygodna. Nawet moja małżonka (raczej drobnej budowy) lubi tym autem jeździć bardziej niż swoją Corollą (mam nadzieję, że nie z powodu darmowego paliwa :))
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Co tu dużo mówić - olbrzymi, bardziej amerykański niż europejski samochód, który nie wymięka z byle powodu i przyda się każdemu, kto musi przewozić ciężkie ładunki na dłuższe odległości.
~Milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Chyba nie przesadziłem z tą piątką - samochód jest przecież bardzo praktyczny, nadaje się zarówno na duże zakupy, jak i na rodzinny, weekendowy wyjazd. Pogratulować projektantom.
~Miki
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Wszystko pod reka, nie trzeba odwracac uwagi, zeby cokolwiek zrobic.Wszystko wedlug mnie jest dobrze przemyslane.
~sado81
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Nic nie trzeba szukać, wszystko obsługuje się intuicyjnie.
~dadada
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Niestety, zupełnie nie ta epoka. Ergonomia mniej więcej Żuka albo Nyski. Topornie, brzydki.

Usterki Opel Sintra

Opel Sintra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maxbox
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Przy komplecie foteli znikoma przestrzeń bagażowa,ale łatwo się je wyciąga i mamy dostawczaka