Lista ocen Opel Sintra (53) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert M tel.606977085
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
poza tym że kupiłem auto ze złą pompą wtryskową porostu jakiś bałwan wsadził pompe która była przeznaczona do astry i vectry zkońcówką 004 i silnik kręcił tylko do 3500rpm natomiast do sintry jest potrzebna 009 i po wymianie auto zaczeło jeżdzić jak z fabryki polecam pompy po regeneracji cena 2000tys brutto z roczną gwarancją nowa pompa to ok4000 tys brutto gdyby ktoś potrzebował pomocy to proszę pisać optimal-mr@wp.pl
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Piszę o tym jako poważnej usterce, ale.... Kupiłem to auto z Niemiec. Na liczniku było 146000, ale przy zmianie przebiegu na 150000 nagle zrobiło się 250000 i dalej liczy kilometry poprawnie. Ale jaki jest prawdziwy przebieg to tylko sintra wie. Ponieważ nie z nią żadnych poważnych problemów to nie mam o to do poprzedniego właściciela pretensji, ale gdybym to wiedział to więcej bym utargował :)
~paniGozdzikowa
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Prawdopodobnie mam do wymiany koło dwumasowe (popiskuje przy odpalaniu i gaszeniu). No i czasem bardzo rzuca silnikiem właśnie podczas gaszenia i odpalania . Jest to dosyć poważna usterka ale sądzę że winę za doprowadzenie do takiego stanu ponosi poprzedni właściciel , który nie odpowiednio traktował ten samochód .
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Awaria chłodnicy oleju (olej w wodzie) kosztowna sprawa. Za używaną zapłaciłem 350 zł ale koszty robocizy wysokie bo trzeba było praktycznie wyjąć silni (zamocowana jest pod kolektorem ssącym więc kto ma ten motor to wie o co chodzi). poza tą awarią kompletnie nic więcej
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Poważnych usterek brak. Nalezy pamietac tylko o tym ze auto nie jezdzi w nieskonczonosc samo i czasami nalezy wymienic zuzywajace sie elementy :), o czym niektorzy zdaja sie zapominac ekspolatujac swoje samochody do granic wytrzymalosci a potem placza ze im sie psuje.
~mkowalek gg3212656
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
tu jak na razie to nie mogę się wypowiedziec z czystym sercem, ale już miałem problemy gdy zabrakło mi na trasie gazu!! na benzycie tylko mogłem jechac na jedynce i to nie dodawając gazu :( ale myśle,że to bardziej wina serwisu montującego gaz niż samochodu
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
W moim egzemplarzu szwankowały niektóre czujniki, przez miałem na głowie kilka denerwujących problemów, chociażby kłopot z zapaleniem zimnego silnika - po nocy \"łapał\" dopiero za 5-6 razem. O Sintrę trzeba dbać - to pewne.
~dadada
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Cholerny gruchot. Kupiłem go użuwanego, wyobraźcie sobie w salonie opla w Ruselsheim, z gwarancją na 6 miesięcy. Ale gwarancji nie chcieli mi honorować w Polsce, przecież nie pojadę na lawecie z awarią pompy wtryskowej pod Frankfurt!
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Nieudolna wymiana turbiny spowodowała jej ponowne uszkodzenie i zmuszenie mnie do wymiany. Jeździć się jeszcze dało ale bralo już olej i poranny rozruch okraszony był \"pięknym\" siwo-białym obłokiem. Teraz działa jak trzeba.

Usterki Opel Sintra

Opel Sintra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piterka63
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Witam.Mam pytanko.Miesiąc temu kupiłem to autko,i jestem zadowolony,lecz ostatnio zapala mi się na komputerze napis \"Waschwass.Stand i chek\"Nie wiem co to oznacza.Czy ktoś może mi podpowiedzieć?.Dziękuję i pozdrawiam