Lista ocen Opel Sintra (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Autko do 130 km/h jest dosc ciche. Powyzej tej predkosci zaczyna byc glosno w kabinie. Slychac szum opon, tak wiec podloga nie jest zbytnio wytlumiona. Ponizej 130 km jest duzo komfort jazdy i przyjemne mruczenie V6, ktory wbrew pozorom malo pali.
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Przy normalnej jeździe bardzo dobrze a przy większych prędkościach należy urzywać dobrych, cichych opon bo je słychać Na zimówkach dokuczliwe (powyżej 130, 140 m/h więc nie są to zbyt popularne prędkości w Polsce)
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Słabo. Jest dość głośno. Mimo dobrego stanu, zawieszenie słychać na nierównościach. U mnie dodatkowo po wymianie wydechu na polski (nie polecam) wyraźnie go słychać, więc wyciszenie słabe.
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Z żalem wystawiam dwóję, ale nie mam wyjścia: ten samochód z pewnością nie jest dobrze wyciszony. Ale taki jego urok. Może naście lat temu było lepiej.
~zen
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Niestety słychać silnik przy wyższych obrotach. Podłoga słabo wyciszona ale szum wiatru nawet przy wyższych prędkościach niedokuczliwy.
~Miki
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Silnika prawie nie slychac,tylko piekny pomruk V6.Troche moga denerwowac trzeszczace elemanty przesuwanych drzwi,ale nie wiem czy to tylko ja tak mam :)
~robert
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
na postoju nie słychać silnika. na wysokich obrotach już tak wspaniale nie jest. podczas normalnej jazdy jest raczej przyjemnie.
~hanys
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
cicho !!!dopiero powyzej 150km gdy silnik ma 3,5tys obrotow to troche glosno ale tak spoko-oczywiscie zalezy tez od opon...
~Zbyszek
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
to sie amerykanom udalo, gdy gra radio po cichu to silnika nie slychac, a w czsie jazdy slychac jedynie opony.
~Migel
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Przy jeździe powyżej 120km/h mogłoby być ciszej,ale i tak jest bardzo przyzwoicie w tej kwestii.