Oceny Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000

Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000

~Robert Kłębek r_klebek@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto dobre dla 3-4 osobowej rodziny. Można nim bez problemu przewiezć lodówkę, pralkę, wannę(hatchback). Duży bagażnik, niedrogie części, zadbane będzie długo służyło. Wygodny w trasy, na miasto też się nadaje. Nie jest to auto dla szaleńca, raczej do "normalnej" jazdy. 5 osób można wozić ale raczej na krótkie dystanse. Prosta konstrukcja, mając trochę pojęcia można samemu serwisować. Generalnie polecam, ale u nas w kraju dużo jest...
4,1
~Shanks
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ogólnie więcej mówi za niż przeciw auto daje sobie radę w ruchu miejskim jest zrywne i potrafi przewieźć sporo bagażu no i najważniejsze spełnia swoje przeznaczenie czyli dowozi z punku A do punktu B i nie płacze nonstop po drodze o jakiś usterkach :)
2,9
~good
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto ogólnie boryka się z wieloma typowymi usterkami. Opisując u mechanika usterkę on od razu wie o co chodzi dodając że to typowe dla opli. I tak kupując Vectrę licz się z awarią skrzyni biegów ( typ F18 ), problemy z niskimi obrotami - silnik krokowy, przepustnica i inne czujniki( musisz o to na prawdę dbać), zawieszenie tył, awarie tzw \"czujnika komfortu\" ( elektronika głupieje). Na szczęście części tanie i każdy mechanik naprawi. Ogólnie...
3,6
~cobras
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Vectra to dobre auto duże przestronne mało awaryjne i trwałe mechanicznie. ponad 200tys na gazie i silnik chodzi na pełnym syntetyku 5W50. Jednak korozja jest wada tego auta nie chodzi to o odpadające blachy jednak konserwacja profili i tyłu auta powinna być wykonywana co 2 lata wtedy auto będzie się trzymać.
4,1
~longmanorg
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
za bardzo niską cenę mamy duże, dynamiczne auto, które całkiem nie dużo pali. Zwłaszcza w trasie można osiągnąć bardzo ekonomiczne wyniki. Częsci niedrogie, łatwo znaleźć, dużo mechaników dobrze zna te auta. Trzeba tylko trochę dbać i regularnie robić przeglądy i wymieniać elementy eksploatacyjne. Szczerze polecam! stosunek cena/jakość na bardzo wysokim poziomie.
2,5
~lucius
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
rubbish, czas na wielki powrot do japonczykow!!! mialem honde civic, potem byla corolla sprowadzona z usa ale wyprodukowana w japonii a to, to jeden wielki blad, nigdy wiecej, auto poprostu sie sypie!!!
~w.mackowiak@o2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ogólnie jest to bardzo dobry samochód.Przestronność, jego bryła, komfort jazdy, przyczepność i hamowanie na wysokim poziomie. Niestety jak każde auto ma słaby punkt, to kolektor wydechowy Niemiecki koncern nie może się nim pochwalić.
~daro
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód za małe pieniądze duzy bagaznik sporo miejsca dla pasażerów i oszczędny silnik. Jestem jak do tej pory bardzo zadowolony. Chociaż stwierdzam ze trzeba jednak bardzo sprawdzac co sie kupuje lepiej więcej zapłacic przy zakupie niż kupić tanio i dokładać caly czas. Kolega sie tak przejechal i naprawia caly czas. A u mnie bomba :D chodzi pieknie i bezawaryjnie :D
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto naprawde mile zaskakuje. Ponadczasowa linia nadwozia wersji hatchback, bardzo bogate wyposażenie, silnik, skrzynia, nadwozie, układ jezdny niczego sobie.
~kris
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Fajny samochodzik, tylko nastepnym razem bedzie 2.0 16V, porównanie mam i jednak 136 kucyków w 2 litrówce a spalanie niemal identyko
Opel Vectra B Hatchback