Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze (zarówno z tyłu, jak i z przodu). Szkoda, że nawet w opcji nie ma klimatronika. Gorzej jest z ogrzewaniem. W zime zaczyna być ciepło po 15km,czyli dokładnie jak dojeżdżam do pracy. Duży minus. Można oczywiście zamówić Webasto mokre, ale to kolejne kilka tysięcy. Ja zamówiłem i samochód przyszedł bez niego z informacją, że w fabryce nie robią, pomimo, że przyjeli zamówienie. Mogłem nie kupić auta... Polecam...
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jako że dwu osobowy furgon ze ścianą grodziową metalową to w lecie szybko chłodzi, a zimą szybko nagrzewa. Zimą super sprawa to podgrzewane fotele: naprawdę potrafią dobrze wygrzać tyłek :P. A na lato to klimatyzowany schowek przed pasażerem: jadę często w trasy po Polsce i trasa Polska - Holandia po towar raz w miesiącu to w miesiącach letnich dobrze się to spisuje, napoje są zawsze schłodzone.
~slawekvipsc
Van z pojedynczą kabiną L1 2.0 CDTI 114KM 84kW
Wentylacja i klimatyzacja bardzo wydajne, ogrzewanie również. Czas nagrzewania kabiny w normie. Duży zakres ustawień nawiewów i dmuchawy. Minusik, który jednak na moją ocenę nie wpływa to szum dmuchawy na wyższych biegach.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
długo trzeba czekać az kabina się nagrzeje w zimie i szyby mocno parują mimo wymienianych na czas filtrów. Gdyby nie klima która usuwa pare z szyb w 5 sekund. Bez klimy byłoby słabo.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Z klimą super w lecie, natomiast w zimie przy dużych mrozach wskazane jest przesłonięcie chłodnicy na 1/2 pola, ponieważ się nie dogrzewa, szczególnie na krótszych odcinkach.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Z klimatyzacją, więc super - pomimo dużej przestrzeni wewnętrznej jest właściwie klimatyzowana. Wentylator działa bardzo sprawnie. Nadmuchy z regulacją bardzo dobre.
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Mam wersję 6 osobową ze ścianą z tworzywa sztucznego więc nie trzeba nagrzewać całej paki. Klima również chłodzi świetnie
~DAR21
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
w dubel kabinie pasazerowie z tylu zawsze narzekaja go w lato jest zagoronco,zimo goronco wszedzie
~Wiciu
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
KLIMA dwustrefowa....chodzi jak u konkurencji...poprostu się sprawdza i jak na razie działa bez zarzutu.

Usterki Opel Vivaro A

Opel Vivaro A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
W SUMIE OK-ALE JEST OK DOPIERO WTEDY JAK OTWORZY SIE DUZY OBIEG-W ZIMIE PRZEZ PIERWSZY KWADRANS LODÓWKA.
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1