Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Do przodu elegancko bo jest wielka szyba i się wysoko siedzi, do tyłu jeśli na lusterka to dobrze ponieważ mają po 2 lustra każde, a do tyłu na lusterko wewnętrzne przez szybkę w ścianie i tylne w drzwiach to porażka na całej linii: w szybce w ścianie grodziowej wszystko się odbija, a nie jest przyciemniona ani nic tylko całkowicie oryginalna!!
~slawekvipsc
Van z pojedynczą kabiną L1 2.0 CDTI 114KM 84kW
Widoczność w aucie do przodu bardzo dobra, do tyłu jak to w dostawczaku, czasem można coś przegapić w lusterkach. Ja założyłem kamerę cofania i jest ok. Polecam, szczególnie na różnego rodzaju pachołki, donice betonowe i małogabarytowe pojazdy, które mogą się ukryć za tyłem auta.
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
super podwójne lusterka, bez porównania z VW Caravelle. Z tyłu mam czujniki, więc parkowanie nie sprawia kłopotów. Do przodu i na boki widoczność jest wzorowa.
~ROB
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
LUSTERKA BOCZNE TO JEST CHWILA I SĄ BRUDNE ORAZ SZYBY BOCZNE - W WERSJI BLASZAK WIDOCZNOŚĆ NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH W PRAWĄ STRONĘ TROCHĘ DO TYŁU = ZERO
~STANLEY
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
do lusterek można się przyzwyczaić, skladane są w obie strony co na osiedlowych postojach pozwoliło mi je ocalić...
~MARCIN (GUCIO)
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
BOCZNA WIDOCZNOŚC JEST OGRANICZONA,TRZEBA MIEC WSPOLNIKA BY MÓGŁ OBSERWOWAC CO DZIEJE SIE PO PRAWEJ STRONIE POJAZDU....
~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
GŁOWA NA WYSOKOSCI 1,70 -SUPER!!!-WIDOCZNOSC NA SKRZYZOWANIACH I W INNYCH SYTUACJACH SUPER.
~Mario
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Widoczność do przodu super, na boki troszkę gorzej, ale to przecież furgon.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Właściwie, to nie ma do czego się przyczepić, duże przeszklone powierzchnie.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Uważam, że widoczność jest niezła, przy tej klasie auta dostawczego.
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1