Ocena kierowcy - Opel Zafira C Tourer Facelifting

Krzysztof, 6 lat temu
Silnik 2.0 diesel 170KM 125kW
Rok produkcji 2017
Opel Zafira C Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Długo szukałem wygodnego auta w budżecie do 110 tys. PLN z automatem, dieslem, przestrzenią ponieważ mam ponad 2 metry wzrostu. Wcześniej jeździłem skodą rapid z której byłem bardzo zadowolony, ale pojawiła się okazja do zmiany. Szczerze mówiąc do nie brałem pod uwagę Zafiry do momentu kiedy nie wsiadłem za kierownicę. Ze względu na długie trasy jakie pokonuje zależało mi na bardziej komfortowym i wyższym samochodzie. Wszystkie ww. cechy opel spełnia z nawiązką i każdemu polecam o większych czy wyższych gabarytach. Nawet po 800 km przejechanym w jednym dniu nie czuję już bólu kręgosłupa co m.in. jest zasługą bardzo dobrze wykonanych i regulowanych foteli. Skrzynia automatyczna sprawuje się dobrze, choć DSG w Skodzie wydaję mi się, że była jednak ciut lepsza. Niesamowita jest przestrzeń tego auta wewnątrz oraz masa, gdyż czuć, że prowadzi się już masywne auto - tu przydałoby się 4x4. Generalnie jest bardzo zadowolony z wykonania (ciekawa stylistyka i lekkie usportowienie), prowadzenia i kosztów spalnia
brak
brak