Lista ocen Peugeot 1007 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomigh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak do tej pory musiałen przetrzeć kilka razy kurz z prowadnic drzwi ponieważ "trzeszczały" przy zaciąganiu, a zrobiłem już nim 19tyśków... Poprawka: wysiadło firmowe radio (Blaupunkt) oraz zaciął się serwomechanizm od elektrycznego otwierania drzwi (zamka). W serwisie chcieli wymieniać mi cały zamek zamiast drobiazgu 2*5cm - brawa dle serwisu :-(
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
2 razy komputer zgłupiał i nie można było pilotem zamknąć drzwi. Na szczęście po ręcznym zamykaniu wszytko z powrotem działało. Od razu po kupnie auta trzeba było naprawiać szyberdach - ale to podobno wada występująca w wielu 1007 i właściciele byli wzywani do wymiany kpl wkrętów. Od tamtej pory (4 miesiące) nic się nie dzieje.
~zadowolony
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest jednak trochę problemów z drzwiami. W lecie zdarza się, że nie chća się otworzyć automatycznie, trzeba im wtedy pomóc (najpewniej kwestia kurzu). W zimie znowu mają tendencje do niezamykania się (śnieg, wilgoć). Ogólnie i tak są rewelacyjne :-) Poza tym nie stwierdziłem innych problemów.
~Szczecinianin
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Po rocznej esploatacji nam nic nie wysiadlo mimo ze z autko second hand pewnie dzieki serrwisowi firmowemu Peugeota z ktorego korzystal pierwszy wlasciciel.W papierach i ksiazce serwisowej brak kosztownych napraw:-)
~Adam Myslowice
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nawet nie komentuje ... W sumie nie wiem - super sprawa z tymi drzwami tylko bylem 2 razy w serwisie - najpierw zaczely sie te od kierowcy szybciej zamykac, potem jakies zgrzyty ! Szok - dopracowane jak polonez . Zenada !
~DAREK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
DO DROBIAZGÓW MOŻEMY ZALICZYĆ DWUKROTNIE WYMIENIONY SIŁOWNIK KLAMKI W CZASIE 7 LAT. PIERWSZY RAZ NA GWARNCJI. DRUGI RAZ KOSZT SIŁOWNIKA W ASO TO 200PLN.
~obytakdalej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jak na razie ok ,zimą potrafi zaszwankować czujnik zamykania drzwi ,przepalające się żarówki można wymienić za małe pieniązki ,tylny tłumik łapie rdzę
~(3cik)
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Elektryczne drzwi do czasu solidnego zajęcia się nimi przez serwis dawały o sobie znać. Odpowiednie uszczelki oraz częsta konserwacja wyeliminowały problem.
~BARTEK31
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
UWAGA elekrtyczne dzwi się psują !!!!!! Za słaby akumulator H4 co 2000 km do wymiany tylnia listwa ozdobna ciągle rdzewieje pali olej dolewamy co 6000
Dziennik kosztów dla Peugeot 1007
5,6
7,8
9,1
~pawelhks
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
W zimie potrafią się zablokować drzwi i wtedy trzeba je otwierać ręcznie