Lista ocen Peugeot 1007 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomigh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
2-Tronic, niby inteligentna, ale.... Ma swoje minusy i plusy: Z minusów: Słabe pryśpieszenie w automacie; Wysokie spalenie (wbrew opinii producenta) Z plusów: Nie "ciągnie" na postoju jak zwykły automat; W trybie auto i tak można zmieniać biegi; Wygoda i beztroska posiadania automatu (w tym brak sprzęgła). Dla każdego coś dobrego...
~pawelhks
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
generalnie na duży plus, wygodna do miasta, jednak nie zawsze reaguje tak szybko jakby kierowca się spodziewał. Dlatego trzeba unikać sytuacji, gdy np. ostro chce się przyspieszyć, by wyjechać z drogi podporządkowanej. Na początku może to wkurzać, po kilku tygodniach człowiek się przyzwyczaja
~(3cik)
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Atomat typu Tip-tronic to raj zarówno w mieście jak i na trasie. Ale tylko dla kierowcy statecznego. Na szczęście ja nie lubię jeździć \"na zajączka\" skacząc z pasa na pas wpychając się przed maskę innym. A już na pewno nie interesują mnie wyścigi spod świateł.
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Automat - czego tu wymagać. Dla mnie średnio moja żona za to jest zachwycona. Całe szczęście można przełączyć na manual (bo usnąłbym za kierownicą). Kultura pracy - jak najbardziej ok.
~Mariusz
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
chyba jako jeden z niewielu jestem zadowolony, trzeba się przesawić na inny sposób jazdy i ne wciskac gazu do dechy tylko tyle ile trzeba. Z łopatek przy kierownicy nie korzystam
~mały wariat
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Charakterystyczne dla Peugeota długie przełożenia. Myślę, że nie ma na co narzekać i jest w porządku.
~zadowolony
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Całkiem sprawna, trzeba uważać na wsteczny, przy delikatnym gazie silnik lubi zgasnąć.
~Marjanek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Skrzynia biegów bardzo precyzyjna, lekko wchodzą biegi, przyjemnie się jeździ.
~obytakdalej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
francuska skrzynia biegów ,dość miękka ale w miarę precyzyjna

Usterki Peugeot 1007

Peugeot 1007 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~LuzakJacek
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Nadal mam problemy z wrzucaniem dwojki, reszta plynnie i lekko wchodzi :)