Lista ocen Peugeot 1007 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Trzyma się drogi, nie odczuwa się, że to autko jest trochę wyższe niż zwykłe maluszki. W zakręty wchodzi ok, jeszcze nie zdarzyła się jakaś przykra niespodzianka. Na nierównościach komfort jest "ograniczony" ale za to nie ma odczucia "pływania" auta.
~Marjanek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Elektryczne wspomaganie kierownicy na +, czego się nie spodziewałem, fajna sprawa. Kiedy jedziemy wolnej robi się lżej, a kiedy szybciej utwardza układ kierowniczy. Zawieszenie śmiesznie tanie, bo pasuje od innych peugeotów.
~zadowolony
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak dla mnie rewelacja, może wynika to z faktu, że wcześniej jeździłem \'prawie\' samochodem. Nierówności co prawda wybiera dosyć głośno, ale samochód sprawia wrażenie jakby płynał. Czysta przyjemność z jazdy.
~agis
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Zawieszenie trochę za twarde. Duże koła (15") poprawiają komfort jazdy po "polskich" drogach. Wspomaganie kierownicy i hamulców wręcz zbyt usłużne.Nieco zbyt duży promień skrętu.
~Chomigh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Strasznie twarde zawieszenie, ale za to "nie wozi" na zakrętach pomimo, że samochód jest wysoki (nie jak ten "nie pokonał łosia" mercA). Dla mnie OK.
~DAREK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
POMIMO NASZYCH DZIURAWYCH DRÓG PRZEZ 7 LAT ZOSTAŁY WYMIENIONE JEDYNIE KOŃCÓWKI DRĄŻKÓW KIEROWNICZYCH I JEDEN SWORZEŃ WACHACZA.
~LuzakJacek
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
swietnie zbiera zakrety, bez zarzutu na koleinach, wybojach, mokrej nawierzchni czy szutrze. Lepiej od niejednego auta wyzszej klasy
~mały wariat
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochodzik jest bardzo zwrotny i przyjemny wprowadzeniu. Zawieszenie zestrojone dość miękko.
~Szczecinianin
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
zaskakuje in + elektryczne wspomaganie do tej pory nie mialem okazji z takiego korzystac

Usterki Peugeot 1007

Peugeot 1007 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~(3cik)
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Na silnych wybojach auto \"skacze\" tracąc kontakt z podłożem. Poza tym bez zarzutu.