Lista ocen Peugeot 107 (93)

~Kierowca_107fl
Hatchback 5d Facelifting 2012 1.0 VTI 68KM 50kW
Auto użytkuję - ponad pół roku. Przejechane przeze mnie - niecałe 10 tys. km. W skrócie: bardzo przyjemne, miejskie auto. Rocznikowo jest jeszcze stosunkowo "świeże", jednak konstrukcja z 2005 roku i to widać - dla mnie jest to zaleta, bo konstrukcja dopracowana, bez skomplikowanej i niepotrzebnej technologii, ale wiele samochodów małych w 2012 roku wyglądała już i była bardziej nowoczesna. Zakupiłem to auto świadomie, że należy do segmentu A...
~Damiano
Hatchback 5d Facelifting 1.0 12V 68KM 50kW
Samochód bardzo prosty i wręcz można powiedzieć, że ubogi (plastik i blacha) ale na prawdę da się lubić. Uwielbiam nim jeździć mimo tego, że mam drugi samochód już bardziej luksusowy wole Peugeota 107.
~Damiano
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Mały, szybki, miejski samochód. Bardzo tani w eksploatacji, chyba nic tańszego się nie znajdzie na rynku.
~Mlody93
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jest to mój pierwszy samochód. Kupiłem go z przebiegiem 45 tys i zamiarem przejeżdżenia 100-150 tys. Wiem że to był dobry zakup! Auto proste w swej konstrukcji wszystkie dotychczasowe usterki sam potrafiłem wymienić mimo że nie miałem cześniej styczności z samochodami. Co do spalania - dla młodego kierowcy bajka. Mały apetyt na paliwo połączony z niską wagą samochodu dają wielką satysfakcje z jazydy.
~niklucas
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Piszę tą ocenę z perspektywy 4 lat użytkowania auta które kupiłem jako nowe. To jest tanie auto więc nie należy się spodziewać komfortu a\'la mercedes. Ogólnie jestem z auta bardzo zadowolony jednak nie jest ono pozbawione wad. Szczegóły w opisie.
~Domi
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Uważam że jeśli ktoś szuka samochodu do codziennych dojazdów do pracy, czy jazdy na zakupy głównie po mieście to Peugeot 107 jest rozwiązaniem znakomitym i szczerze polecam. Moja żona (bo to jej samochów) twierdzi że nie zamieniła by go na żaden inny samochód.
~piotrowski@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Auto napewno zaskoczylo mnie duzo bardziej pozytywnie niz negatywnie. Gdyby mozna bylo dalbym ocene 4,5.
~Cez@ry
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
jestem zadowolony miałem trzy fiaty seicento i jedną pandę i wiem że już ich nigdy nie kupie jestem zadowolony bo przejechałem 10 miechów i nie ma ani jednego wpisu książkę serwisową tam tymi autami jeździłem do 4 lat aż wpisów brakowało... to była lektura..
~romek22
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Bardzo proste w budowie auto. Stąd bardzo tanie w ekspoloatacji. Na allegro kupi wszystko w śmiesznych pieniądzach...np cały silnik za 1.5 tys czy skrzynie za 800zł. Sprzęgło na linkę, przepustnica manualna, czyli gaz na linkę, tylko jeden tłumik końcowy (czyli nie trzeba wymieniać tłumika środkowego, czy złącza elastycznego), lampka w srodku tylko pod drzwi kierowcy, jedna wycieraczka, jeden siłownik tylnej klapy ...jak widać na prawdę prosta...

Usterki Peugeot 107

Peugeot 107 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Dobre auto dla młodego człowieka, nowożenców lub kobiety na zakupi i do pracy. Od biedy nada sie na auto rodzine. Przedewszytskim ekonomiczne i tanie w utrzymaniu.