Lista ocen Peugeot 2008 I (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bazyli
SUV Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Samochód jest dość drogi, nawet na rynku wtórnym, a wykonany jet dość kiepsko. Jakość materiałów we wnętrzu jest słaba, bardzo plastikowo, dużo trzeszczących elementów. Nie jest może aż tak strasznie, jak w ZAZ-zie Tavrii, ale jest to poziom powiedzmy Yugo Koral, który nowy był kilkukrotnie tańszy (uwzględniając inflację). Jakość blach też nie jest zbyt dobra, po czterech latach już wychodzą rdzawki, a sama blacha jest dość cienka. Jakość...
~Tytus
SUV 1.2 PureTech 110KM 81kW
Polecam każdemu, miałem auta ,,te lepsze,, z Niemiec (VW, Audi) i Japonii (Toyota, Honda) i były o wiele droższe w utrzymaniu i bardzo awaryjne. Nie warto sugerować się komentarzami ludzi, co nie mieli styczności, lub wierzą w bajki zależnych dziennikarzy o awaryjności aut francuskich.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Cena adekwatna, do wyposażenia. A naprawdę można dobrze kupić pojazd przy promocjach wyprzedażowych rocznika. W każdym razie uważam, że ceny nowych pojazdów nie są jakoś wygórowane w stosunku do innych "markowych" samochodów.
~Irek B
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Poprawny w salonie byli bardzo elastyczni i co najważniejsze czułem się chodzi o traktowanie jako klienta jako podmiot a nie tylko gośćia zresztą podobnie potraktowano mnie na przeglądzie
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
brakuje mi tu szóstego biegu, podłokietnika, przy wyższych prędkościach jest za głośno i buja autem - to wg mnie mankamenty. Nie są jakieś poważne, dlatego sądzę, że w tej cenie jest to bardzo przyzwoite auto.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jeżeli chodzi o jakość wykonania, nie za bardzo można się do czegoś przyczepić. Po 4 latach nic nie skrzypiało, kierownica ani półskórzane fotele nie miały śladu przetarć.
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Dość drogi. Pewnie pojawią się większe rabaty jak się opatrzy. Na razie nowe auto które cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc i rabaty nie są oszałamiające.
~cinek
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Za 85tys. mozna dostac full opcje. 130KM ze skórą, dachem panoramicznym, park assist, czujnikami parkowania itp. z dobrej jakosci materialow.

Usterki Peugeot 2008 I

Peugeot 2008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jarkos
SUV Facelifting 1.5 BlueHDI 102KM 75kW
Auto kupiłem ze sporym rabatem i za tą cenę jest sprawiedliwie.