Lista ocen Peugeot 2008 I SUV (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Mam wrażenie trochę "twardego" sprzęgania przy zmianie przełożeń i w przypadku "przekręcenia" obrotów na 2000 i powyżej przy ruszaniu możemy odczuć drgania na pedale sprzęgła ( silnik trzycylindrowy) - ale nie rzutuje to na komfort jazdy, kwestia wprawy.
~Irek B
~Gosia
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przeciętnie - to słaby punkt samochodu - skrzynia mogła być bardziej precyzyjna. Krótko - jak to we francuzach. Długie przełożenia dla mnie na plus.
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Tutaj inżynierowie Peugeot mają do nadrobienia wg mnie pracuje nie perfekcyjnie być może to kwestia przyzwyCzajenia do poprzedniego modelu było to punto
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dla mnie trochę trzeba namachać się na początku dźwignią, ale to głównie przez moc silnika, który trzeba kręcić na niższych biegach.
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
fajne przełożenia, piąteczka spokojnie daje radę już od 65 km/h, biegi wchodzą super . Szkoda tylko, ze nie ma szóstki.
~jajkub
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
jak jest rozgrzany mam problem z wrzuceniem 1-szego biegu w peugeocie mowią ze to nie jest wada
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Nie mam większych uwag. Może jedynie zbyt długie przełożenia. Nie jest to jednak wielki kłopot.
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Piąty bieg dłuuuuuuuugie przełożenie. Poza tym ok. Przełożenia pecyzyjne Może być ale sału nie ma.

Usterki Peugeot 2008 I

Peugeot 2008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojciech karolkiewicz
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Płynnie z regulacja sport zima redukcja biegów i wyższy bieg gdy jest potrzeba
Peugeot 2008 I SUV