Lista ocen Peugeot 2008 I SUV (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
W porównaniu z oplem astrą H kombi czuję różnicę w stabilnosci w zakrętach, wydaje się mi , że opelek był bardziej stabilny. Ale był dłuższy i niższy i cięższy, co zapewne robiło różnicę. Nie szarżowalem jeszcze 2008, zatem nie wiem, jak sprawdzają się wszystkie układy wspomagające w takich sytuacjach, być może wsparcie układów ja odczuwam jako mniejszą stabilność. Jeśli chodzi o wpspomaganie kierownicy, to czysta przyjemność, lekutko i...
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Na niewielkich trasach, miasto poza miastem do 100-120 km/h rewelacja. Zwrotny, bardzo lekko działa kierownica, każdy moze sobie z nim świetnie dać radę. Ale powyżej 120 km/h już podatny na nawet niewielki podmuchy, trzeba być skoncentrowanym, gdyż bardzo szybko auto moze zjechać w bok (myślę, że to wina zbyt lekko działającej kierownicy). Osobiście wręcz obawiam siejechać nim autostradą powyżej 140 km/h, gdyż bardzo często odczuwam bujanie...
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Wszyscy twierdzili że jazda będzie niewygodna z uwagi na podwyższone nadwozie. Jednak jest świetnie. Nie odczułem aby auto na krętych drogach prowadziło się niestabilnie (nawet przy nieco ostrzejszej jeździe)
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Układ kierowniczy precyzyjny wspomaganie progresywne super. Mała kierownica tylko na plus. Z racji wysokości samochodu na zakrętach się trochę przechyla ale nie bardzo.
~Gosia
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Mała kierownica i wysoko umieszczone zegary to rzecz do przyzwyczajenia (ja to polubiłam). Plus małej kierownicy - precyzyjny układ prowadzenia.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Nie za twarde i nie za miękkie - dla mnie super. Dobrze trzyma się drogi, nie wyczułem przechyłów na zakrętach. Blisko, żeby nazwać to zawieszenie komfortowym.
~Irek B
~Adam
SUV 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Precyzyjny, nie wychyla się jak tapczan na zakrętach. Dość sztywny i twardy, ale jest ok. Nie nurkuje przy hamowaniu.
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przejechałem 12 tys km po r?żnych trasach opr?cz klasycznych bezdroży wszędzie zachowanie układu jezdnego było przewidywalne
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Nie najgorszy, jeździłem znacznie pewniej dużymi autami. Trochę czuły na podmuchy boczne wiatru.
Peugeot 2008 I SUV