Oceny Peugeot 2008 I SUV

Najnowsze oceny Peugeot 2008 I SUV

2,4
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Każdy kierowca się cieszy gdy kupi auto. Ja też. Drugi raz ucieszyłem się gdy się go pozbyłem. Sorry, z dopiero teraz piszę , ale muszę ochłonąć po kilku tygodniach. Auto kupione bo podobało się partnerce i po nie najgorszych opiniach. Tak było przez około rok od zakupu. Nieduże przebiegi, regularne przeglądy nie wystarczyły. A im dalej tym większe kłopoty. Zaczęło tracić na mocy, przepalać olej. Wizyta u mechanika, jednego, drugiego, w końcu...
~Piotrze
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Największe zaskoczenie to wysoka kultura pracy silnika. Do tego sympatyczna malutka kierownica, bardzo mała średnica zawracania, co za tym idzie łatwość manewrowania. Kolejny plus to zawieszenie podwyższone w stosunku do samochodów osobowych. Spalanie przy oszczędnej jeździe to 4,8 do 5,2 litra benzyny. Przy przebiegu 75 tyś kilometrów ( od nowości )nie wystąpiły żadne usterki, bardzo czytelne mapy europy wschodniej i zachodniej. Malutki minus...
~Wojciech karolkiewicz
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Posiadam peugeota 2008 z rocznika 2015 silnik benzyna 120 km 1.6 VTI Active w automacie . auto jest dynamiczne i idealnie nadaje się z tym silnikiem do instalacji BRC polecam każdemu. jeśli zastanawia się nad zakupem tego małego miejskiego suvika ten samochód jest naprawdę fajny ,oszczędny auto Na ten moment ma przejechane 83 tys iPolecam
~Wojciech karolkiewicz
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
autko jeźdźi bardzo dobrze, fajnie przyspiesza, jest nieźle wyposażone z rewelacyjnym wnętrzem. Siedzi w nim rewelacyjnie, wygodnie i miło. w porównaniu z moim poprzednim autem może nieznacznie mniej jestem w fotelu stabilny, ale za to jest w nim idealne podparcie kręgosłupa
~Tytus
SUV 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wzorowy samochód godny polecenia każdemu, dynamiczne jednostki, bogate wyposażenie, oraz niezawodność.

Usterki Peugeot 2008 I

Peugeot 2008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piwek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Samochód godny polecenia, tani w utrzymaniu, bezawaryjny, rewelacyjny całokształt.
~kierownik
SUV 1.2 PureTech 110KM 81kW
Samochód bardzo dobry, przejechałem 200 tysięcy kilometrów, 0 awarii, wszystko chodzi cacuś glancuś, polecam każdemu warty polecenia. Silnik cudny, jak i reszta.
~Adam
SUV 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Polecam do codziennego użytku i dalszych wyjazdów.
~Gosia
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przyjemne auto spełniające moje oczekiwania co do funkcjonalności w codziennej eksploatacji.
Peugeot 2008 I SUV