Lista ocen Peugeot 205 I (31)

~Tomek
Hatchback 0.9 45KM 33kW
W sumie jestem studentem i potrzebuję taniego, dośc dynamicznego,a zarazem ekonomicznego samochodu. Mały silnik i niewielka masa własna. Znacie samochód lepiej spełniający te założenia niż 205-tka?
3,4
~bOb spzoo@wp.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Dla malowymagajacych, jeżdżacych po mieście, w ew. niedługie trasy, samochód bardzo dobry i ekonomiczny. Bardzo duzo tanich części.
4,1
~krwawy.chirurg@wp.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
polecam autko ponieważ za takie pieniądze nie znajdziecie nic lepszego, nawet nowsze samochody tego typu niedorównują mu przestrzenią itp.
~pepe
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
silnik ekonomiczny w mrozach pali lepiej niz nie jeden nowoczesny diesel, klekocze sobie spokojnie ajak sie depnie to mimo tego ze to tylko 60koni mozna sie mile rozczarowac:) (Silnik)
3,8
~Piotr
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Autko ogólnie sprawuje się dobrze - jedynym większym mankamentem jest to nieszczęsne przednie zawieszenie które muszę remontować po każdej zimie :-(( - tu wychodzą nasze nieszczęsne polskie drogi i działalność służb drogowych. Używam go codziennie od 5 lat i poza tym zawieszeniem nic poważniejszego się nie zepsuło a autko ma już prawie 18 lat i nielichy przebieg :-) Części oryginalne są niestety drogie a podróby jakościowo beznadziejne ale...
3,6
~Dany
Hatchback 1.9 GTI 102KM 75kW
Ogolnie mimo przebiegu ,wieku to jestem zadowolony ze wszystkiego poza piekielnym spalaniem. Mimo ,ze moj sprzet ma ubytki lakieru i plastykow z zewnatrz to wlasnie za to go Kocham jak spotykam na swiatlach odpicowane furki lub nowoczesne TDi,TDCi i inne wynalazki.Nie powiem ,ze sam bym nie chcial placic za 5 l. diesel-a na 100 km a nie 15 czy 20 l. benzyny ,ale radosc i satysfakcja niezastapiona
~browar7
Hatchback 1.9 GTI 128KM 94kW
Tanie auto dla Kowalskiego z dochodem 800 pln netto :)
~DANY
Hatchback 1.9 GTI 128KM 94kW
Przy tym przebiegu i stanie silnika ,który był używany w rajdach tylko puszka albo dwie Motor-Doktora dają szansę na jazde. (Silnik)
3,5
~Tomek Zabrze
Hatchback 1.1 50KM 37kW
miałem jakiś dziwny sentyment związany z tym autem
~Ryszard
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Nigdy mnie nie zawiódł na drodze,wygodny,nieżle się prezentuje(na ten rocznik) Dużo jeżdziłem po górach - zadziwiał posiadaczy lepszych niby aut.