Lista ocen Peugeot 205 I (10) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Wiadomo, mały silniczek z jednopunktowym wtryskiem. Słaby w dolnym zakresie obrotów, za to na trasie wystarczająco elastyczny (trzeba tylko umieć zmieniać biegi). Wiozłem nim raz 4 pasażerów; byliśmy obładowani bagażami, a on bez problemów dał sie rozpędzić do 120/130km/h, nie było też problemów z wyprzedzaniem, mimo, że bez nas na pokładzie "tył dotykał ziemii"...
~bOb spzoo@wp.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Jeśli jedzie jedna osoba, ew. 2 to nic nie mozna zarzucić. Mi często udaje się zostawić na światłach wiele szybszych samochodów. Silnik z instalacja gazową niewiele ustępuje jesli chodzi o moc i osiagi. Polecam, bo instalacja jest tania.
~pepe
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
silnik ekonomiczny w mrozach pali lepiej niz nie jeden nowoczesny diesel, klekocze sobie spokojnie ajak sie depnie to mimo tego ze to tylko 60koni mozna sie mile rozczarowac:)
~DANY
Hatchback 1.9 GTI 128KM 94kW
Przy tym przebiegu i stanie silnika ,który był używany w rajdach tylko puszka albo dwie Motor-Doktora dają szansę na jazde.
~Yarpen Zigrin
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Pięknie, cudownie, wspaniale! :) Silnik pracuje równo, odpala na dotyk nawet zimą, nie bierze oleju.
~browar7
Hatchback 1.9 GTI 128KM 94kW
Ten dieselek niedozajeżdżenia. Silniczek pali na dotyk. Jeździ na wszystkim co tylko się pali np. rzepak.
~Ryszard
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Kupiłem to było 140000 (podobno) do teraz silnik nie otwierany,poza wymianą tarczy sprz.
~krwawy.chirurg@wp.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
troszkę głośno ale da się wytrzymać nie ma aż tak źle, autko super się zbiera
~Michał
Hatchback 1.1 50KM 37kW
jak na rok i przebieg niezle
~Sebol
Jak się dba tak się ma.