Peugeot 208 Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW od 2014 - Oceń swoje auto

Peugeot
Hatchback 5d
1.2 PureTech 82KM 60kW od 2014

Oceny Peugeot 208 Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW od 2014

11 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 12.10.2017 przez

Na przekór , nie kupuj samochodu na "f" kupiony ! Pierwszy raz taki mały cudak w rodzinie. Jest doskonały ! Wszędzie się mieści ,mam na mysli stawanie w Warszawie nie przed galeria tylko wzdłuż chodnika , wszystkie końcówki gdzie sedan się nie zmieścił 208 wchodzi.