Lista ocen Peugeot 208 I (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW
Żadnych ognisk korozji nie zauważyłem. Na pewno polecam dość szybko usuwać zabrudzenia - szczególnie martwe owady. Ignorowanie skutkuje trwałymi śladami na masce i przede wszystkim na zderzaku przednim. Auto zaliczyło uderzenie w przód przez cofające auto wyposażone w hak holowniczy. Nie wyglądające groźnie uderzenie z zewnątrz po otwarciu maski okazuje się wiązać z połamanymi elementami mocowań itp. Auto uczestniczyło również w wypadku...
~Archie Flow
GTi 1.6 THP 200KM 147kW
Jedną gwiazdkę odejmuję za brak seksownych poszerzeń karoserii, jak choćby w Clio R.S. trzeciej generacji. ;) No i ewentualnie za wielkie i ciężkie drzwi, utrudniające wysiadanie na ciasnych parkingach, ale taki już urok aut trzydrzwiowych. Ach, no i jeszcze za ubogą paletę lakierów, a zwłaszcza brak jakichś prawdziwie żywych kolorów - żółci, pomarańczy, jakiejkolwiek zieleni czy niebieskiego (był w ofercie chyba tylko przez rok). Słabo, jak...
~Maciek
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Mam nadzieję że zabezpieczenie antykorozyjne pozwoli długo się cieszyć tym zgrabnym samochodzikiem. Póki co bez uwag. Lakier dobrze znosi dotychczasowe mycia. W tej kategorii jedynie wygłuszenie maski silnika okazało się zbyt smakowite dla jakiegoś gryzonia, który wygryzł w nim dziury.
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto nie jest garażowane, niezależnie od warunków atmosferycznych stoi pod chmurą a mimo to nie ma żadnych oznak korozji czy zmatowienia lakieru ( a nie raz po weekendzie stania pod blokiem jest całe zafajdane przez ptaki i gołębie... )
~pawel182
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wygląd jaki jest każdy widzi i chyba każdy powinien sam sobie ocenić jej walory estetyczne. Nie ma się co sugerować czyimiś wpisami. Czuć jednak i widać miejscami oszczędności: cienka blacha itp
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Póki co wszystko BDB - w megance przy tym przebiegu na masce miałem juz pełno odprysków. W tym aucie nie mam żadnego ( a nie raz słyszę jak kamyki z ciężarówki przede mną tłuką po aucie.. )
~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Od 5 lat pod chmurką i póki co zero problemów z karoseria, nawet ptasie odchody nie spowodowały jeszcze przebarwień a zdarzało się tak, że auto stało 2-3 tyg pod drzewami
~Toomecki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Ładny lakier szary metalik , ale pewnie słabiutki jak to we wszystkich nowych autach z UE. Zobaczymy jak bedzie dalej . Pewnie będzie się rysował od patrzenia
~Mario
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przy tym przebiegu w poprzednim aucie miałem już liczne odpryski na masce a tu nie mam ani jednego. Lakier wydaje się być gruby i wytrzymały
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
po 30 tys km żadnych odprysków czy korozji, lakier wydaje się być twardszy niż w poprzednim aucie które przy podobnym przebiegu maskę miało "pokropkowaną"