Lista ocen Peugeot 208 I (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Fotele wygodne, miejsca z przodu i z tyłu dostatek. Przymierzałem się do wielu samochodów tego segmentu, tutaj wnętrze jest jednym z najładniejszych i najwygodniejszych. Nie jest to oczywiście premium, tu i tam mogłoby być bardziej miękko, ale jakość tapicerki i plastików oraz ich spasowanie nie budzi zastrzeżeń. Przestrzeni jest tyle, że w cztery osoby bez problemu mieścimy się na wyjazdy weekendowe. Jeśli zaś autem podróżować by miały dwie...
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dwie małe butelki na wodę wchodzą w dwa schowki pod konsolą i dwie między siedzeniami dla pasażerów z tyłu. W aucie nie ma zbyt dużo miejsca. W 4 osoby będzie jeszcze ok o ile z przodu siedzi kierowca do 175 cm wzrostu. Warto wspomnieć że szyby z tyłu nie opuszczają się do końca w wersji z korbkami. Bagażnik pozwoli zabrać duże zakupy spożywcze z marketu. Auto zmieściło nawet 49'" telewizor. Jest lepiej niż w 206+
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jak pierwszy raz wsiadłem do tego auta byłem mocno zaskoczony ile miejsca jest z przodu, także na szerokość. To jest praktycznie poziom kompaktów sprzed 10 lat! Naprawdę jak na miejskie autko jest super. Pomysł z cofnięciem schowka przed pasażerem w kierunku silnika i zwiększenie miejsca na nogi pasażera jest bardzo dobry. Natomiast z tyłu już szału nie ma, przeciętnie dla tej klasy.
~Alexander
Hatchback 3d 1.6 e-HDI 115KM 85kW
Niektórzy wystawiając ocenę narzekają, a to za mało przestrzeni nad głową a to..., zatem pytam gdzie byliście przy kupnie samochodu. Ja uważam, że zupełnie wystarczająca. Mój model 3-drzwi przewoził już 4 osoby o słusznej posturze na sporej odległości i nie słyszałem narzekań. Zapewne trzy dorosłe osoby z tyłu to trochę przesada ale na krótkiej trasie też do zrealizowania.
~Mateusz
Hatchback 3d 1.6 THP 155KM 114kW
Jak na taki mały kompakt jest REWELACYJNIE. Problemem jest tylko tragicznie mały schowek przed kolanami pasażera z przodu, w którym UWAGA: projektanci zmieścili odtwarzacz CD! No debile... Nie dość, że kierowca musi nieźle trenować jogę, żeby samemu zmienić płytę to jeszcze malutki schowek zmniejszyli o połowę. Plusem jest to, że jest klimatyzowany.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Z przodu nikt nie bedzie narzekał, każdy zajmie wygodną pozycję za kółkiem, na tylnej kanapie miejsca bedzie pod dostatkiem, ale dla osób poniżej 180 cm wzrostu ( chyba, że z przodu usiądzie ktoś bardzo niski i wsunie się z fotelem do kokpitu - wtedy i 2 metrowiec bedzie miał wygodnie )
~Rafal
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przez idiotyczny projekt deski rozdzielczej miejsca dla kierowcy jest mało, ponieważ jak już wspomniałem musi on znaleźć wygodną i bezpieczną pozycję, co w tym samochodzie jest niemożliwe, dla pasażerów przeciętnie jak w samochodzie tej klasy - dlatego 2 gwiazdki a nie 1.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Pomimo tego ze autko wydawało by się na bardzo malutkie w środku jest wystarczająco miejsca aby nawet rosła osoba i słusznych gabarytów czuła się komfortowo i przestronnie.Tu Francuzi się popisali. Z tyłu wystarczająco komfortowo miejsca tylko dla dwóch osób.
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dla małej rodziny lub singla auto będzie idealne - jak na tak mały gabaryt oferuje mnóstwo miejsca w środku. Bez problemu zmieści nawet 4 dorosłe osoby. Bagażnik wystarczający, do tej pory nie był mi potrzebny większy.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jeśli komuś już nie potrzebny dzieciowóz a mieszka w centrum Krakowa to ma i tak za dużo przestrzeni a jasnoszara górna tapicerka jeszcze sprawia że jest przestronniej. Bagażnik spory ale bez szału To w końcu miejskie auto