Lista ocen Peugeot 208 I (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Archie Flow
GTi 1.6 THP 200KM 147kW
Auto było dość drogie jako nówka, zwłaszcza w porównaniu do Fiesty ST, ale mimo wszystko warte swej ceny, bo oferowało zupełnie inne, bogatsze odczucia. Przy Fordzie Peugeot sprawia wrażenie małego GT - jest tak dobrze wykończony, wyposażony, no i jak on wygląda w środku! Według mnie gra w tej samej lidze co MINI Cooper S/JCW, będąc w istocie jego tańszą alternatywą - Fiesta ST czy Clio R.S. nawet nie próbują wytworzyć porównywalnie przyjemnej...
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Kiedy skonfiguruje się auto przez stronę Peugeota to wychodzą jakieś kosmiczne ceny. Warto przejść się do salonu. Do Peugeota trafiliśmy na końcu bez większego przekonania, bo ceny internetowe były dużym przegięciem. Nasza wersja wychodziła za blisko 60 tys. zł, czyli praktycznie cena kompaktu. Natomiast dopiero w salonie okazało się, że w rzeczywistości nasza 208 wyszła taniej niż wspomniana konkurencja, a ma lepsze wyposażenie!
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Stosunek jakości do ceny sądzę ze jest dobry,208-ka jest na prawdę dobrze wykonanym autem w szczególności w wersji allure która polecam.Oczywiście zawsze mogło by być tańsze. Porównajcie sobie co proponują inne marki w tym segmencie za ta cene ,a gwarantuje ze wybieżecie 208 jeżeli chodzi o cene do wyposażenia i jakości,cała reszt to rzecz gustu
~Alexander
Hatchback 3d 1.6 e-HDI 115KM 85kW
Konkretnie w moim modelu brak kilku gadżetów. Pieniądze które wyłożyłem na ten samochód wydałem świadomie gdyż chodziło mi o silnik. Wykonanie niektórych elementów tapicerki i spasowanie elementów powinno być dużo lepsze. Efekt jest takie, że nie tylko ja to zauważam ale klient również po już proponują duże upusty.
~pawel182
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Szczerze mówiąc nie wiem ile to nawet kosztuje ale jeśli chodzi o jakość wykonania to bardzo przeciętna szczególnie jeśli mówimy o wnętrzu. Twarde plastiki nie licząc wstawki na desce rozdzielczej, której faktura trochę przypomina ceratę.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
BDB - w cenie zakupu Peugeota u konkurencji dostaję golasa z często gęsto litrowym 70 konnym silnikiem. Tu mamy 1,2 i 82 KM i to bez żadnych turbin czy udziwnień ( wiadomo turbo polepszy osiągi, ale za to kosz ewentualnej naprawy zniszczy domowy budżet )
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
W tej lub podobnej cenie ciężko u konkurencji o auto z chociażby połową tego wyposażenia. Ja swój egzemplarz kupiłem w 2017 a rok produkcji to 2016 ( auto było bez przebiegu ) i zapłaciłem niecałe 43 tys zł.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
myślę, że jak ktoś szuka dobrze wyposażonego niedużego auta z silnikiem benzynowym to smiało można polecić - auto przy swoich gabarytach bardzo fajnie się zbiera ( a i tak go nie cisnę )
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wersja z pakietem skórzanym, klimą dwustrefową, składanymi lusterkami, metalikiem Orange za 55 tys wydaje mi się ceną rozsądną a co będzie to się zobaczy. Marka słynie z odporności na rdzę :)))
~Mateusz
Hatchback 3d 1.6 THP 155KM 114kW
Najładniejsze 7 sekund do setki na rynku w tej cenie. Oglądałem się za Fabią RS, ale z uwagi na DSG jest sporo droższa (prawie o 20.000) a do tego dużo brzydsza - oczywiście MOIM zdaniem.