Lista ocen Peugeot 208 I (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Duże przeszklenie nadwozia w połączeniu ze stosunkowo wysoką pozycją za kierownicą pozwala na dobry ogląd sytuacji wokół pojazdu. Osobiście uważam, że regulacja fotela powinna być jeszcze większa, bo wolę niżej siedzieć. Ale np żona jest bardzo zadowolona. Słupek C mógłby być troszkę węższy, czasami przeszkadza podczas cofania po skosie. W moim egzemplarzu są czujniki parkowania, ale nie są one w tym autku niezbędne.
~Baranek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW
Słupki przednia szyba -boczna szyba - porażka, trzeba pamiętać , żeby przy ruszaniu się wychylic, można nie zauważyć i to nie tylko ja , już kilka razy pasażer krzyczał, że widzi cis a kierowca nie widzi , trzeba pamiętać żeby wyrzec za słupek, zrobony jest świetnie bo jest dużo miejsca w środku jak na takie małe autko , myske , ze troche kosztem tych wysunietcyh słupków.
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
W porównaniu do kilku innych aut miejskich do których się przymierzałem (Rio, Clio, Fiesta, i20) wydaje mi się, że tutaj jest najlepiej. Pomagają co prawda czujniki z tyłu, ale i tak tył jest mniej zabudowany niż u innych. Z przodu czasami słupki coś przysłonią, ale za to lusterka są fajnie umieszczone na drzwiach i ułatwiają patrzenie na boki.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Przednie słupki może trochę zbyt grube ,ale nie wpływa to jakość znacząco na widoczność.Moja wersja auta ma panoramiczny dach co daje poczucie przestrzeni i świetna widoczność we wszystkich możliwych kierunkach. Tylna szyba jest wystarczająca a by widzieć co się dzieje z tylu przy cofaniu
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto małe z przyzwoitą widocznością we wszystkie strony. Spore lusterka. Mała kierownica i 'nietypowe' zegary to coś do czego można się przyzwyczaić. Auto nie miało czujników parkowania, ale wynagradzało to lekko pracującą kierownicą oraz niewielkimi rozmiarami.
~Toomecki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Do przodu super , do tyłu ok , przednie słupki trochę przeszkadzają . Mam dach panorama więc w aucie jest jasno jak w niebie :-) . światła mijania i drogowe - słabe. Moje bixenony w suzuki sa o niebo lepsze - ale to w końcu autko miejskie i w tych warunkach - SPOKO
~KAROL
Hatchback 5d 1.4 VTI 95KM 70kW
Trochę zasłaniają słupki A. Tył, całkiem nieżle jak na wspólczesne auto. Lusterka boczne bardzo dobre. Środkowe, automatycznie przyciemniane gdy jest pojazd z tyłu, trochę za ciemne. Może byłoby lepiej ale mam też przyciemniane tylne szyby.
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto jak na swoje małe gabaryty jest bardzo przestronne wewnatrz. Daje duże poczucie komfortu jednak poprzeczne nierówności potrafia być odczuwalne w środku podczas szybszej jazdy. Widocznoś bardzo dobra we wszystkich kierunkach.
~benek
Hatchback 5d 1.6 VTI 120KM 88kW
rewelacja - cichutki, w środku najwięcej miejsca z tych maluchów które oglądałem, wszystko pod ręką, przyspiesza naprawdę fajnie, poniżej 10 sekund do miasta super autko choć trasa zaliczona i tu się też sprawdził.
~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Widoczność bardzo dobra w każdym kierunku, trochę ubolewam, że nie zdecydowałem się na czujniki parkowania ( może łatwiejsze by było parkowanie na tzw "milimetry" ) ale i bez tego można sobie dać radę.